נוכחות מרשימה של סוכני ביטוח ישראלים בכנס MDRT בקנדה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתחילת השבוע נפתח כנס MDRT הבינלאומי שנערך השנה בטורונטו, קנדה. לכנס, שמתקיים זו השנה ה-87, הגיעו כ-8,000 סוכנים מ-60 ממדינות ברחבי העולם, מתוכם 67 סוכנים מישראל. 1,350 ממשתפי הכנס הגיעו מארה"ב. מסין הגיעו 990 סוכנים, מהודו 650, מהונג קונג 600, מיפן 378 ,582 הגיעו מהפיליפינים, 378 מתאילנד ו-342 מקוריאה הדרומית.

לדברי יו"ר MDRT ישראל יוסי מנור, "ישנה נציגות מרשימה ביותר של סוכנים מישראל, במיוחד על רקע הנציגות האירופית הדלה יחסית: מבריטניה הגיעו 64 סוכנים בלבד, 17 סוכנים הגיעו מבלגיה ומפורטוגל הגיע רק נציג אחד. זאת הפעם הראשונה שאנחנו מעפילים על מערב אירופה כך" מנור מספר כי הכנס השנה מרשים בעוצמתו, בסדר ובארגון.

"טובי המרצים בעולם הגיעו לכנס, ויש פה אווירה יוצאת דופן בעוצמתה. הרצאות רבות עסקו ביצירת מוטיבציה אצל אנשים. הכנס מאפשר החלפת מידע בין סוכנים ממדינות שונות. מארגני הכנס יצרו אזור מיוחד למפגשים, שמאפשר מפגש אישי עם המרצים לאחר ההרצאות. כך, אפשר לפנות אליהם אחד על אחד עם שאלות אישיות. אלה מרצים שבדרך כלל מרוחקים מתעשיית הביטוח ועוסקים בתחומי שיווק ומוטיבציה".

בין הנושאים המרכזיים שעומדים על הפרק ניצב הצורך בהגברת המוטיבציה במקצוע שחוק כמו סוכן ביטוח. "הרצאות רבות התמקדו גם בלקוח ובצורך לשרת את האדם השלם ואת כל צורכיו ורצונותיו. נקודה נוספת שעלתה היא שהלקוחות של היום שונים מהדור הקודם: יש הבדל בין דור הבייבי הבום לבין דור המילניום, שעמו צריך לדבר בשפה שונה לחלוטין. למדנו איך מטפלים בנושא הביטוח מול דור ההיי-טק של היום שנטייתו למולטי טסקינג בולטת מאוד: הוא יכול לעשות עשרות דברים במקביל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email