נחתם הסכם עם בנק יהב: חברי הלשכה יוכלו לפתוח חשבונות עסקיים ואישיים בתנאים מיוחדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח חתמה השבוע על הסכם מול בנק יהב למתן הטבות לסוכני ביטוח עצמאים ושכירים שיפתחו חשבון בבנק יהב. בין ההטבות שלהן יזכו חברי הלשכה, פטורים והנחות על עמלות בפעולות רבות בחשבון, מתן הלוואות עסקיות ואישיות בתנאים נוחים ואפיקי השקעה מגוונים.

לדברי יו"ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן, "במו"מ התעקשו על כמה תנאים, למשל, על כך שגם בני זוג של חברי הלשכה וחברים שיש להם כבר חשבון בבנק ייהנו מההטבות ומהתנאים שסוכמו. בנק יהב הסכים לתת לנו את זה.

בנוסף, מדובר בבנק יחסית קטן שיכול לתת יחס אישי, אבל יש לו יכולות. ועדה של הבנק תעמוד לרשותנו, ובמידה שיהיו בעיות תהיה לנו אוזן קשבת ונוכל לבדוק כל מקרה לגופו של עניין. שיקול נוסף בבחירה היה שבנק יהב חזק גם בנושא משכנתאות, מכיוון ש-50% ממנו שייכים לבנק המזרחי. בכל הסניפים של יהב יש נציגות של מזרחי טפחות, וחברי הלשכה זכאים גם למשכנתאות בתנאים טובים מאוד".

ארגמן מציין כי הקשר עם בנק יהב החל כבר לפני כמה חודשים. "במאי 2014 הגיעה לאוזנינו הידיעה שבנק יהב חתם על הסכם מרשים מול לשכת עורכי הדין וגופים נוספים. יצרנו עמם קשר והתרשמנו מהיכולות ומהרצינות שלהם. לבסוף בנק לאומי חתם עם לשכת עורכי הדין. נפגשתי עם אנשי בנק לאומי וביקשתי לקבל הצעות להטבות בפתיחת חשבונות פרטיים ועסקיים. התחלנו במו"מ ויצרנו קשר עם בנקים נוספים במקביל. נפגשנו שוב עם בנק יהב לקבל הצעות להטבות לסוכנים.

"בסופו של דבר קיבלנו הצעות משלושה בנקים. הקמנו צוות בוועדת הרווחה שישווה בין ההסכמים ויקבע מה הכי טוב עבורנו. לבסוף, לאחר שנציגי הבנקים הגיעו לפגישה עמנו, החלטנו על בנק יהב, שהציע לנו את התנאים הטובים ביותר. בתום מו"מ של חודש וחצי נחתם ההסכם ועבר לאישור הוועד המנהל. בנוסף, בנק יהב ילווה את הלשכה בחסויות בשלוש השנים הבאות, יופיע בכל הכנסים שלה ויהיה שיתוף פעולה הדוק בינינו".

ארגמן מבקש להודות לחברים שליוו אותו לכל אורך הדרך: חבר הלשכה עו"ד אבי פרנקל, ועו"ד חנוך פת, ש"שימש כיועץ חיצוני של הוועדה, וסייע רבות בקבלת החלטות ובבדיקת פרמטרים וכל הנתונים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email