נחתם הסכם שיתוף פעולה בין מדיקר לארביטראז'

ההסכם יאפשר לארביטראז' להציע את כתב השירות של MediCare וימשיך את מגמת הצמיחה שרשמה ב-2020, כשדיווחה על זינוק של 130% במספר סוכני הביטוח איתם היא עובדת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פירמת השותפים ארביטראז', שמעניקה שירותים בתחומי הפיננסים, הביטוח והפנסיה בהיקף של מיליארדי שקלים, חתמה לאחרונה על שיתוף פעולה עם חברת Medicare, שמציעה כתבי שירות רפואים.

שיתוף הפעולה יאפשר לארביטראז' להציע את כתב השירות של MediCare כמוצר משלים ללקוחותיה, וזאת כחלק מהשירות המקיף והכולל שהיא מעניקה. ארביטראז' מספקת מעטפת שלמה ללקוחותיה החל מפתרונות פיננסים, כמו תכנון וניהול פיננסי, ניהול הון משפחתי, ניהול קרנות השתלמות וקופות גמל, פתרונות פנסיוניים, וכן, פתרונות ניהול סיכונים, במסגרתם יוצעו כתבי השירות של MediCare.

השותפים בארביטראז'. צילום: דרור סיתהכל

כתבי השירות של MediCare נחשבים למקיפים ביותר, אומרים בחברה, והם כוללים שירותים רפואיים שונים, כמו שירותי רפואה דחופה 24/7: רופא עד הבית, פינוי באמבולנס ושירות ייעוץ רפואי טלפוני, בדיקות סקר סרטן ובדיקות אבחנתיות כגון CT ו-MRI, בדיקות הריון וכו'.

ללא חיתום רפואי

הייחוד של MediCare, אומרים בחברה, נעוץ בעובדה כי מדובר באחד מכתבי השירות הבודדים שאינם מחייב חיתום רפואי, לא קיימות בו החרגות להצטרפות, מגבלת גיל או צורך בהצהרת בריאות.

ההכרזה על שיתוף הפעולה בין החברות מגיע על רקע הנתונים יוצאי הדופן שהציגה MediCare בשנה האחרונה, לפיהם מספר סוכני הביטוח שעובדים עמה יותר מהוכפל והגיע לכ-250 סוכנים, לעומת 100 בשנת 2019.

הצפי הוא שלאור שיתוף הפעולה בין החברות והשינויים הרבים שהביא עימו נגיף הקורונה לענף הרפואה, שכוללים, בין היתר, עלייה בביקוש לרפואה מרחוק, מספר הסוכנים של החברה צפוי להכפיל את עצמו שוב בשנה הבאה.

"שיתוף פעולה עם MediCare ישלים את מוצר ביטוח הבריאות של חברות הביטוח באופן כזה שמי שמוחרגים מסעיפים שונים יקבלו מענה של שירותי בריאות פרטית. המוצר של MediCare, שאינו דורש חיתום רפואי, יכול להתאים לקהל הולך וגדל של בני הגיל השלישי, שזקוקים לפתרונות הבריאות הטובים ביותר כדי ליהנות מאיכות חיים ונוחות", אמר שחר שמאי, מנכ"ל ובעלים של פירמת השותפים ארביטראז', לביטוח ופיננסים.

עליה בביקוש

איציק ביטון, סמנכ"ל השיווק של ארביטראז': "השותפים שלנו מציעים מוצרים עם ערך גבוה ללקוחות. אנחנו מזהים מגמה ברורה של עלייה חדה בביקוש לשירותי רפואה פרטית איכותית ורצון לקצר את התורים שקיימים ברפואה הציבורית. אנחנו מאמינים שמי שרוכשים את Medicare נהנים מאחד המוצרים הטובים ביותר שקיימים בעולם הרפואה הפרטית". 

שחר זילברמן, מנכ"ל MediCare: "מדיקר הוכיחה בתקופת הקורונה עד כמה שירותים כמו התייעצות עם רופא מרחוק הם קריטיים ומבוקשים. גם כעת, עם החזרה לשגרה, הדרישה לזמינות של רופא 24/7 היא מוצר עם ביקוש הולך ועולה. אנו ב-MediCare מקבלים כל אדם באשר הוא, ומאמינים שאפשר להנגיש לציבור הרחב את הרופאים, הטיפולים והמכונים הטובים ביותר, היות ורפואה פרטית מצוינת היא צורך בסיסי".

תמונה ראשית: Shutterstock 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email