נחתם הסכם שת"פ בין BDO למכללה לפיננסים וביטוח

לא תהיה פגיעה בנושאי הקורסים והסדנאות; תמשך הענקת המלגות לבני משפחה של חברי הלשכה ללימודי ביטוח במכללה; רוזנפלד: "הישג נוסף שלנו שיוביל את המכללה להצלחה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר משא ומתן בן מספר חודשים נחתם ביום שלישי השבוע הסכם שיתוף פעולה בין ליסוב, החברה הכלכלית של לשכת סוכני ביטוח, לבין אקדמיית הפיננסים של פירמת BDO. אקדמיית הפיננסים של BDO עוסקת גם בתחום הכשרת סוכני ביטוח וקיימה בעבר שיתופי פעולה נקודתיים עם המכללה.

על פי ההסכם, יועבר ניהול המכללה ותלמידיה לידי BDO החל מה־1 בפברואר BDO .2020 תקבל לרשותה גם את חדרי המכללה בבניין הלשכה; חדר אחד יישאר לשימוש הלשכה להדרכות שלה לחבריה.

הנהגת הלשכה עם בכירי BDO | צילום: באדיבות הלשכה

 

יוזמת שיתוף הפעולה עם BDO החלה עוד בימי המנכ"ל הקודם רענן שמחי, וקידם אותה המנכ"ל הנוכחי מוטי ארבל.

העברת הניהול לגוף חיצוני הייתה צורך בעקבות הפסדים גדולים שצברה המכללה בשנים האחרונות.

לצד ארבל ושמחי פעל צוות ובו מ"מ נשיא הלשכה וסגנו סו"ב ליאור הורנצ'יק, היועמ"ש של הלשכה עו"ד עדי בן אברהם, סו"ב חוה פרידמן המשמשת כיו"ר המכללה, ויו"ר ליסוב החברה הכלכלית סו"ב צביקה וינשטיין.

בעקבות ההסכם יחולו שינויים גם בהנהלת המכללה, כשרונן דניאלי הנוכחי, יסיים את תפקידו.

מהלך הכרחי

מוטי ארבל, מנכ"ל הלשכה מסר: "התרגשות רבה לסיים מהלך הכרחי וחזוני ללשכת סוכני ביטוח ברבעון הפעילות הראשון שלי בלשכה – שיתוף פעולה בין מכללת BDO למכללת הלשכה.

"כפי שאני אומר מעל לכל במה, אני 'פריק' של רעיונות יצירתיים וחדשניים המביאים לידי ביטוי את עיבוי הכנסות הלשכה והגדלת העוגה ומאפייניה.

"לחברי הלשכה חשוב לי להבהיר שני מוטיבים מרכזיים בשיתוף הפעולה: המכללה של הלשכה תמשיך במלוא המרץ להתמקד בהשתלמויות מקצועיות וייחודיות, סדנאות וקורסים מגוונים על מנת לתת לחברי הלשכה כלים מקצועיים להתמודד עם הנושאים המורכבים והחדשים של עולם הביטוח, לא נתפשר על מוטיב זה המלמד על המקצועיות של דור ההווה והעתיד. הלשכה תמשיך להעניק מלגות לבני משפחה של חברי הלשכה ללימודי הביטוח, בכפוף לעמידה בקריטריונים, כי זוהי מהות עבורנו ולא מותרות.

"כבוד עצום ותודות גדולות מגיעות לרענן, המנכ"ל הקודם שהניע את תהליך שיתוף הפעולה, לוועד המנהל שנתן את הסכמתו פה אחד, לעדי בן אברהם היועץ המשפטי של הלשכה שליווה אותי לאורך כל המו"מ, לצביקה ווינשטיין יו"ר ליסוב, לחווה פרידמן יו"ר המכללה, לליאור הורנצ'יק מ"מ וסגן הנשיא ולליאור רוזנפלד נשיא הלשכה, שנתנו לי גיבוי מלא בכל התהליך.

"תודה גם לאבי קואפמן מנכ"ל המכללה של BDO בישראל, שהיה פרטנר אמיתי, כן ואפשר לנו בשם שני הארגונים ליצור קרקע פורה להמשך שיתופי פעולה לעתיד".

דרך למינוף המכללה

יו"ר ליסוב החברה הכלכלית צביקה ויינשטיין מסר: "הרגשת סיפוק עילאי לסיים מהלך המשנה מציאות ומוציא לדרך חדשה. בהתאם להחלטת הוועד המנהל חתמה הלשכה באמצעות ליסוב החברה הכלכלית על הסכם שת"פ בין המכללה מבית לשכת סוכני ביטוח, לבין מכללת BDO.

"כבר מאז כניסתי בנובמבר 17 לתפקידי כיו״ר ליסוב, עמדו למול עיני ומול חברי הדירקטוריון מספר אתגרים וביניהם הוצאת המכללה לדרך חדשה אשר מצד אחד תשפר את רווחיותה ומאידך תשמר את הפלטפורמה המקצועית שבה תשפיע הלשכה, מתוך חשיבה והסתכלות קדימה לדור העתיד.

"אנחנו רואים בהסכם שנחתם עם מכללת BDO הסכם חסר תקדים ודרך למינוף המכללה באופן משמעותי. ברצוני להדגיש כי הלשכה תמשיך לקיים קורסים והכשרות שונות לסוכנים, עובדים ורפרנטים שונים.

"בהזדמנות זו ברצוני להוקיר תודה והערכה רבה לכל השותפים למאמץ ולדרך עד לרגע חתימת הסכם חשוב זה, ובהם: נשיא הלשכה, מ"מ וסגן הנשיא, המנכ״ל הנכנס, המנכ״ל היוצא, חברי דירקטריון ליסוב, ויו"ר המכללה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email