ניצולי השואה חגגו פורים עם סוכני הביטוח בירושלים

פעילות משותפת לניצולי שואה של הוועדה לפעילות וקשרי קהילה, מחוז ירושלים והמועדון החברתי "קפה אירופה" נערכה לכבוד פורים. "באנו לחגוג ולשמח את ניצולי השואה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-60 ניצולי שואה מאזור ירושלים חגגו את חג הפורים יחד עם סוכני הביטוח. האירוע היה פעילות משותפת של הוועדה לפעילות וקשרי קהילה של לשכת סוכני ביטוח, מחוז ירושלים והמועדון החברתי לניצולי שואה "קפה אירופה" שמנהלת אביה פרידלך.

"יו"ר סניף ירושלים, שמואל אשורי, רעייתו אפרת ואנוכי, באנו לחגוג ולשמח את ניצולי השואה", סיפרה טליה נוימן, חברה הוועדה לפעילות וקשרי קהילה. "במהלך המסיבה הרקדנו את המשתתפים לצלילי מוזיקת ג'אז שניגנה להקה 'ד'ר ג'אז', ובתום האירוע חילקנו להם שי, מתנת לשכת סוכני ביטוח בישראל".

שמואל אשורי
שמואל אשורי

החיוכים של דור הסבים והסבתות שלנו, הנעת הגוף, למרות הכאבים והמגבלות, ובעיקר שמיעת הסיפורים שלהם – מילאו את חלל האולם ובמיוחד מילאו את הלב של כל המשתתפים. "קיבלתי נשיקת תודה על ערב מרגש משבתאי מרקוביץ, ניצול שואה בן 92", הוסיפה נוימן. "הוא הביע נכונות לבוא ולספר בפנינו את סיפור חייו המרתק בכל פורום שנבחר והחלטנו שנזמן את מר מרקוביץ למפגש סוכנות וסוכנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email