נלחמת בהטרדות המיניות: קוד התנהגות חדש בלויד'ס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קוד התנהגות חדש לברוקרים ועובדי תאגיד הביטוח לויד'ס יונהג כבר בימים הקרובים. מהלך זה נעשה בעקבות ריבוי תלונות של נשים על תקיפה מינית. הקוד החדש יאפשר גם לשלול את אישורי הכניסה לבניין לויד'ס בלונדון. הפעילות הזו מתנהלת לצד רפורמה מקיפה שתונהג בלויד'ס במאמץ שתאגיד הביטוח הגדול בעולם יחזור לרווחיות.

התקשורת הבריטית דיווחה בשבועות האחרונים על תלונות של נשים העובדות בבניין לויד'ס על תקיפה מינית. במיוחד דווח על כך בשבועון בלומברג ביזנסוויק, שם דובר על 18 נשים שהותקפו מינית מצד גברים שתויים העובדים בתפקידים ניהוליים במתחם לויד'ס בלונדון.

הקוד החדש יאפשר לשלול את אישורי הכניסה לאנשים שתויים או משתמשים בסמים. גם ייקבעו כללים חדשים לדיווח על ניסיונות תקיפה מינית של נשים. התלונות של נשים תוגשנה לסמכות חקירה עצמאית שתוקם במסגרת מוסדות הניהול של לויד'ס. השינוי בבניין לויד'ס בלונדון יתבטא אף בסגירת הבר. במקומו יוקם בית קפה.

ארגון הצרכנים: נעילת רכב בקוד דיגיטלי מסוכנת

שימוש במחשב לגילוי קוד הרכב | צילום: Shutterstock

ארגון הצרכנים הבריטי מזהיר, שנעילת רכב בקוד דיגיטלי היא מסוכנת. נרשם גידול משמעותי בבריטניה בהיקף גניבת כלי רכב חדישים הנעולים בקוד מסוג זה. בבדיקות מעקב שנעשו, מציין הארגון, נמצא שגנבי רכב הנעזרים במחשבים מצליחים לפצח את קוד הרכב וגונבים את המכוניות או חפצים יקרים מהמכוניות.

ההצלחה של גנבי הרכב המתוחכמים מעסיקה את חברות הביטוח ויצרני הרכב בבריטניה המחפשים דרכים כדי להכשיל את גניבות הרכב. מסתבר שגנבי רכב המשתמשים במחשבים מצליחים למצוא את קוד הרכב ולגנוב אותו. חלק מכלי הרכב נמצאו הודות לכך שהרכב נמצא קשור לגיבוי של חברה המאתרת כלי רכב גנובים או נפגעים בתאונות דרכים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email