"נמצב את מועדון בכירי סוכני ביטוח החיים והפנסיה בישראל"

כך מבטיח היו"ר החדש של MDRT ישראל ששאיפתו המרכזית היא - "שכל לקוח עתידי יידע מיהו סוכן ביטוח MDRT"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב אלברט גבאי, CLU ייכנס לתפקידו כיו"ר MDRT ישראל בשבוע הבא, ב-1 בספטמבר 2018 ויחליף את סו"ב אלון אבן חן CLU, שמסיים את הקדנציה בת השנתיים. לאחר 24 שנים של חברות בארגון ה-MDRT העולמי, אישר גבאי את הזמנת הנהלת הארגון העולמי לשרת את חברי הארגון בארץ ולקבל עליו את תפקיד היו"ר.

גבאי (55), ירושלמי כבר 36 שנים, נשוי לקרן, אבא לניצן, נויה ודניאל ז"ל, משרת כיום כסמג"ד חי"ר במילואים; הוא שימש בעבר כיו"ר ועד הורים במוסד אלוין, מוסד למפגרים שבו שהה אחיו ז"ל ב-20 שנים האחרונות.

רוזנפלד, אבן חן וגבאי | צילום: גיא קרן

גבאי משמש כסוכן ביטוח משנת 1989, בעל רישיון בכל תחומי הביטוח ונושא תואר CLU. הוא עוסק בתחום ביטוחי החיים, בריאות, פנסיה ופיננסים, בעלים של משרד משפחתי המונה כשמונה אנשי צוות בתפקידים שונים. גבאי הוא חבר ותיק בארגון הבינלאומי היוקרתי לביטוח חיים ה-Million Dollar Round Table) MDRT) המונה כיום כ-66 אלף חברים מ-71 מדינות בכל רחבי העולם. הוא הצטרף לארגון לפני 24 שנה ומזה כ-20 שנה הוא משמש ברציפות כחבר ב-TOT (Top Of The Table), שבו הקריטריונים להצטרפות גבוהים פי 6 מסוכן MDRT רגיל מן המניין.

המקורבים לגבאי אומרים עליו שהוא "מהאוהבים הנלהבים של ענף ביטוח החיים, מאמין בעבודת השליחות ומסירות ללא פשרות". במסגרת ארגון ה-MDRT העולמי שירת בתפקידים בכירים כמו  חבר MCC בארבע הנהלות שונות וחבר ועדת מחשוב של חברי ה-TOT בשיקגו. הוא מקפיד לנסוע כל שנה לכנסים המרתקים של הארגון בחו"ל. "סוכן אשר לא נכח בכנס העולמי אינו יודע חוויה מקצועית עוצמתית מהי", הוא מבקש להדגיש.

שוחחנו עם היו"ר החדש על התכניות, הציפיות והחזון שלו כמי שיעמוד בשנתיים הקרובות בראש המועדון היוקרתי ביותר של סוכני ביטוח החיים בישראל.

לא סוגדים לעושר

"המשימה העיקרית שלי", אומר גבאי, "היא להעלות למודעות הלקוחות והסוכנים בישראל את פעילות חברי מועדון בכירי סוכני הביטוח החיים בישראל המשקיעים מזמנם ומכספם כדי ללמוד, להתייעץ ולהתאים את עצמם למחר ולעתיד ברמות הגבוהות ביותר תוך עמידה קשה בקריטריונים של תפוקה ועמידה בקוד האתי הנוקשה של המועדון, כשבעול שנה הם נבחנים מחדש".

לדברי גבאי "חברי המועדון אינם אנשים הסוגדים ליוקרה ועושר, הם אנשים בעלי מוסר וכבוד לזולת ובעלי רצון עז לקיים את מורשת המועדון, לעזור לכל חבר באשר הוא. זהו יופיו המיוחד של המועדון. ברור שעל מנת להיות חבר אמתי במועדון צריכים לנסוע אחת לשנה למפגשים בחו"ל, להבין את העוצמות החזקות ולחזור אדם חדש עם אנרגיות חיוביות, עם ערכים מחוזקים, עם רעיונות מחודשים  לך, לעסק, למשפחה ולחברה כאדם ששואף לעזור ולתקן את ה'דורש תיקון'".

עוד הוא מבטיח: "אני וחבריי נשתדל להמשיך את מורשת חברי היקר אלון אבן חן CLU, TOT אשר עשה זאת בצורה מעוררת השראה בשנתיים האחרונות ודאג להביא את המועדון לשיאים חדשים.

"לצורך השגת משימה זו, אצטרך את עזרתכם חבריי ברמה האישית כדי שנוכל לקדם קבוצת נבחרים אמתית, להגיע להישגים ולהתמקד בארבעה נושאים עיקריים:

 1. מיצוב מועדון בכירי סוכני ביטוח החיים והפנסיה בישראל, שכל לקוח עתידי יידע מיהו סוכן ביטוח MDRT.
 2. להגדיל את כמות החברים במועדון שנוסעים לכנסים השנתיים מתוך חברנו הטובים והמוצלחים בלשכה.
 3. לחזק את הקשר מול חברות הביטוח במפגשים מקצועיים ושיתופי פעולה מגוונים.
 4. ליצור ימי עיון מקצועיים ומותאמים לצרכים של חברי המועדון".

בימים אלו בחר גבאי את חבריו להנהגה הנוכחית של MDRT ישראל והם:

 1. מיטלסדוף הרולד CLU, חבר MCC בשנת 1982.
 2. כבירי יוסי TOT.
 3. פרידמן-וינרב חוה CLU ,LLM, יו"ר המכללה לפיננסים וביטוח.
 4. אבן חן אלון CLU, TOT, יו"ר MDRT היוצא.
 5. ורדי קובי, TOT, יו"ר ועדת כנסים ואירועים, חבר במועצה הארצית בלשכה, חבר MDRT משנת 1986.
 6. חג'ג פיני CLU, TOT, עו"ד.
 7. ויקלמן נאוה TOT, יועצת נשיא הלשכה בתהליכי רגולציה וכנסת, בעלת תואר שני במשפטים ותואר שני בתקשורת.
 8. מושקוביץ אבשלום COURT OF THE TABLE.
 9. בראל בועז QUALIFYING MEMBER, חבר הועדה הפנסיונית בלשכה.
 10. גיא אלון MDRT.

"אני אומר לסוכני הביטוח: תנו לחברי ההנהלה ולי לקרב אתכם לשינוי ולהצטרף כחברים מן המניין לארגון. לקראת סוף חודש דצמבר ננסה באמצעות כלים טכנולוגיים ואנושיים להוביל אתכם ולאפשר גם לכם להיות חלק ממועדון בכירי סוכני הביטוח החיים והפנסיה, מועדון שיכול לחולל לכם שינוי בחיים וזו לא סיסמה", הוא מסכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email