נערכים לחזרה לשגרה

סוכני ביטוח חברי הלשכה עם טיפים פרקטיים לסוכנות וסוכני הביטוח – וגם להנהגת הלשכה - לקראת החזרה לשגרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סו"ב אלי ארליך, חבר המועצה הארצית

לסוכנים: יעדי מכירה כבר לא נמצאים תחת הפנס כבעבר, יש להתחיל לחפור לעומק בעזרת פרוג'קטור, הלקוחות מתוחכמים, הצרכים מתוחכמים והעתיד מתוחכם.

ללשכה: תשאפו להשיג ולהציג כל חודש הישג מרשים אמיתי לסוכנים – לא ססמאות – כדי שהם יבינו למה כדאית להם החברות בגילדה המקצועית.

סו"ב שמוליק אבוטבול

לסוכנים: פעם בשבוע (למהדרין פעם ביום) תרימו טלפון ללקוח, תעברו איתו על התיק שלו, רווחים/הפסדים. האם השינויים שביצעתם יחד הניבו פרי?

ללשכה: למנות בהקדם רכז מידע, הרכז יאסוף מידע מהעיתונות, מהפיקוח, מתביעות של סוכנים ועוד. המידע הזה שווה הון היום, מחר הוא יהיה שווה כפול מהיום.

עצות מעשיות לחזרה לשגרה. צילום: shutterstock
סו"ב מוטי בקר, חבר מערך יח"צ וקשרי חוץ

לסוכנים: בראשית שנת 2021 מציע לסוכני הביטוח להתמקצע ולהעשיר את הידע, בכדי שיוכלו לתת שירות מקצועי ואיכותי יותר ללקוחות, זאת תוך כדי התקדמות במישור הטכנולוגי.

ללשכה: אני מציע להמשיך ולהרחיב את מבחר הקורסים וההשתלמויות המקצועיות לסוכנים, בכדי שימשיכו להיות הסמכות המקצועית בענף הביטוח.

סו"ב מרינה רפלוביץ

לסוכנים: תמיד להיות במעקב על הלקוחות הוותיקים, לשפר תנאים אם זה בשימור או עדכון שוטף. להיות גאים שיש לנו אפשרות לעזור לזולת.

ללשכה: להמשיך להעלות את מודעות לבעלי רישיון בלבד ולעשות הרצאות יותר מקצועיות על שינויים בענף והשוואות בין חברות הביטוח.

סו"ב מוחמד חטיב, יו"ר סניף נצרת, טבריה הגליל והעמקים

לסוכנים: התחלנו לראות האור בסוף המנהרה והחיסון שהגיע לארץ מבשר שבקרוב תהיה השתלטות על הנגיף, מה שיביא לפתיחת הכלכלה מחדש ויאפשר לנו, הסוכנים, לעשות את הדבר האהוב עלינו – לפגוש אנשים ולשווק תוכניות ביטוח. אני קורא לכל הסוכנים לשמור על עצמם ובני משפחותיהם וללכת להתחסן.

ללשכה: לדאוג לאמנה בין המועמדים לבחירות שאמורות להתקיים השנה לשמור על כבוד הדדי כדי לא להסב נזק למעמד הלשכה, שעלול להחליש אותה. בתקופה זו אנו חייבים לשכה חזקה, מאוחדת ולא מפולגת.

מוחמד חטיב | צילום באדיבות הלשכה
סו"ב מיכל וינצר, יו"ר הוועדה להעצמה נשית

לסוכנים: הקורונה שינתה לנו סדרי עולם, אך דבר אחד אסור שישתנה וזה הקשר שלנו סוכנות וסוכני הביטוח עם לקוחותינו ושום טכנולוגיה לא תחליף את הקשר האישי הכו שורשי אצל לקוחותיכם, העמיקו את הקשרים והרחיבו את אחיזתכם בתא המשפחתי.

ללשכה: לשלב נשים בכל הדרגים, בכל הרמות ובכל צמתי קבלת ההחלטות, זו משימה שהלשכה וראשיה חשוב שיקחו בעדיפות עליונה. חברותי הסוכנות, הגיע עת שנרד מהיציע ונעלה למגרש. אנו ראויות, אנו נחוצות ואנו מובילות. הלשכה זקוקה לכן, הענף צמא לכן.

סו"ב גיא לוי, יו"ר סניף חולון בת ים

לסוכנים: המגיפה לימדה אותנו לקח אחד חשוב – אסור לתכנן תוכניות לטווח הארוך; אז תהיו ממוקדים, תגשימו את היעדים המקצועיים והאישיים שלכם היום. אנחנו מתכננים תוכניות ואז ברגע אחד הכל משתנה. 2021 זו השנה שנפסיק לרוץ מרתון, ונשאף כל יום להשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו באותו יום.

ללשכה: הלשכה מתמודדת בשנים האחרונות באתגרים גדולים וקשים. אני בטוח שגם בשנת 2021 היא תמשיך להילחם עבור סוכני הביטוח ותיתן, כדרכה בקודש, את הכל לטובת הצלחת סוכני הביטוח כדי שלסוכנים ומשפחותיהם תמיד יהיו פרנסה ושגשוג.

סו"ב מעיין משיח

לסוכנים: להבין שהגבינה זזה. מה שהיה כבר לא מתאים ונצטרך להתאים את עצמנו לעולם החדש. שם המשחק הוא מקצועיות ללא פשרות, ושרותיות. הסוכן צריך להיות מוטה לקוח ולא לעבוד רק עם חברה אחת.

ללשכה: אין ספק שפעילי הלשכה עובדים במרץ ימים כלילות, ועושים את המקסימום. יחד עם זאת, תפקיד הלשכה היא לעמוד כחוצץ, כמגן עבור הסוכנים, להקשיב לקולות מהשטח, ואף להיעזר בו. להקצות משאבים
עבור השינויים העומדים בפתחנו וביניהם, שינוי העמלות, שינוי מעמדו של הסוכן ועתיד המקצוע.

מעיין משיח | צילום: באדיבות המצולמת, רמי זרנגר
סו"ב אורית רגב

לסוכנים: להקפיד על שקיפות מלאה מול המבוטח בשלב המכירה וגם לאחריה. להימנע מהשארת קצוות פתוחים באמצעות תיעוד ופירוט מלא של ההצעה שהותאמה למבוטח. כך תצמצמו את הסיכויים לאי הבנות ולהשמטת פרטים חשובים שעשויים להיות משמעותיים בהמשך.

ללשכה: להרחיב את רשת התמיכה בסוכנים ולשלב תחומי עניין נוספים במסגרת יועצי הלשכה.

סו"ב איילת דן, יו"ר סניף פתח תקווה

לסוכנים: קודם כל – תהיו אופטימיים; צרו קשר עם בעלי פוליסות העסקים שאתם מטפלים בהם, ותבדקו גם אם העסק עבר שינוי מהותי; בעולם הדיגיטלי גם חנות מכולת יכולה בקלות להפוך ליבואנית מזון.

ללשכה: להיות מלוכדים ולשלב תחומי עניין נוספים במסגרת יועצי הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email