נפרדים מגיל עמיר ז"ל

סו"ב ועו"ד גיל עמיר, חבר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, הלך לעולמו בגיל 57. חברי הוועדה סופדים לו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו"ר הוועדה, סו"ב ישראל גרטי: "כשנבחרתי ליו"ר הוועדה, לפני 3 שנים, החלטתי לצרף חברים לוועדה שיהיו אנשים טובים ומקצוענים באלמנטרי. כזה היה גילי. אדם נעים הליכות, משפטן, ידען גדול, לוחם צדק וחבר.

"במסגרת הוועדה היינו נפגשים פעם בחודש באופן תדיר, אבל לאחר כשנה של היכרות, הקשר בינינו התחזק מאוד; היינו מדברים לא מעט, על הענף, על העוולות, על מבוטחים, על משפטים בהם זכה, על דיגיטציה; תמיד ציין שיש לו מזל שיש לו את הבן, חן, שמנהל את המשרד ומקדם את הדיגיטציה במשרד, ושאני חייב להכיר אותו.

"לפני כשנה וחצי הכרתי את חן המרשים, לצערי, ההיכרות החלה בעקבות הנסיבות המצערות – אירוע מוחי שעבר גיל ושממנו לא יצא. לזכות משפחתו המקסימה, יש לציין כי הוא זכה עד לרגע האחרון לליווי צמוד ובלתי מתפשר עם אהבה ונתינה אין סופית של בני משפחתו.

גיל עמיר ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

"גיל היקר – תחסר לוועדה ולי מאוד; השיחות הטלפוניות הארוכות, הוויכוחים המקצועיים, האכפתיות, רוח ההתנדבות ,סיעור המוחות איתך לפני כל פגישה בפיקוח. תחסר לענף הביטוח, להרבה חברים שעדיין מסרבים להאמין שהלכת כל כך צעיר, ובעיקר למשפחתך המקסימה. יהי זכרך ברוך".

סו"ב גיל סופר: "גיל עמיר היה איש מקצוע בחסד ששילב בין הידע הביטוחי לידע המשפטי שלו. ידע לחשוב מחוץ לקופסה ולהביע את דעותיו ועמדותיו גם אם לא תמיד עלו בקנה אחד עם מה שמקובל".

סו"ב שלמה אפלר: "את גיל הכרתי לפני שבע שנים כחברים לוועדה האלמנטרית, מהרגע הראשון גיל היה מהחברים הבולטים, מקצוען אמיתי. תמיד הביע את דעתו גם כשזה לא היה פופוליסטי. כולנו חיכינו לשמוע את דעתו גם אם לא תמיד הסכמנו.

"גיל היה משפטן בחסד שתמיד עזר לוועדה לתמוך גם בצד המשפטי. יצא לי לשבת לידו בישיבות ולראות חבר ידען שתמיד האהב לעזור. למרות היותו סוכן גדול ומשפטן תמיד היה צנוע וקשוב לכל אחד.

קיבלנו בתדהמה גדולה לפני כשנה וחצי את הבשורה על מצבו ולצערי למרות תפילותינו גיל נפטר. אנו נזכור אותו תמיד. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים".

סו"ב אסף יגר: "הייתה לנו היכרות קצרה, בעיקר דרך הוועדה. מהר מאוד זיהיתי את המקצועיות שלו גם בצד המשפטי והנחישות שלו לפעול מול כל הגורמים לטובת ועבור הסוכנים. בעזרת הידע המשפטי הצליח גם לזכות בתקדימים משפטיים שישרתו את הסוכנים לאורך זמן רב. יהי זכרו ברוך".

עו"ד ג'ון גבע: גיל האהוב היה חבר אמת עשרות שנים, המתמחה שלי במשפטים במשרדי, אחר כך ולאור הצטיינותו, השתלב כעורך דין מוביל במשרדי. גיל עסק בדרכו המקצועית והיצירתית בהתמודדות עם תיקים מורכבים, הן בבתי המשפט והן מול חברות הביטוח. ממש קורע לב לדבר על גיל במונחים של לשון עבר. אני זוכר לפרטי פרטים את שמחתו של גיל לרגל חתונתה של בתו, ספיר המקסימה. לאורך השנים הרבות נחשפתי למשפחה המדהימה של גיל. חני אשתו המדהימה והילדים המוכשרים והאהובים ספיר, נוי וחן. חסרת לנו מאוד, גיל היקר מאז האירוע הנורא לפני שנה וחצי, שעתיים לפני פגישתנו הקבועה בקפה השכונתי, ותחסר לנו לתמיד. היה שלום אח יקר. לעולם לא נשכח אותך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email