נפתחה ההרשמה לכנס ביטוח ופיננסים באילת, שייערך השנה בסימן "לוקחים אחריות על החיים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"לוקחים אחריות על החיים", זו הכותרת שתלווה את כנס ביטוח ופיננסים המתקיים בפעם ה-36 באילת. הכנס, שעוסק בביטוח פנסיוני עבור חברי הלשכה, יתקיים ב-9-12 במרץ (בימים שני עד חמישי).

תוכני הכנס השנה יתמקדו במוצרים שבעזרתם אפשר לספק למבוטחים פתרונות כשעודם בחיים, אך עברו קטסטרופה כלשהי, פגיעה, מחלה או נכות. כמו כן, יתמקדו התכנים במוצרים שמבטיחים את רמת החיים לשארים, כשהמבוטח בפוליסה נפטר. "למעשה בכנס הקרוב אנו חוזרים לעבודת הסוכן משכבר הימים", מסביר יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני. "פחות נעסוק בדמי ניהול או במשבר הפנסיה, ונתמקד יותר בפעילות הנדרשת מכל סוכן כדי להגן נכון על לקוחותיו ומשפחותיהם".

עוד מסביר ארנון על הצפוי למשתתפי הכנס הקרוב. "נעביר מספר רב של הרצאות מקצועיות, נרענן מוצרים קיימים, נשווה בין מוצרים, נבדוק בעזרת מומחי מיסוי ומשפט מה מותר ומה אסור, מה חייב במס ואיך מונעים מס. סוכן הביטוח הוא היחידי מכל אנשי המקצוע שיכול, מסוגל וחייב לדאוג להגנות הנכונות ללקוחותיו, הן בחייהם והן במותם עבור משפחתם, ועל חובה זו, על כל המשתמע מכך, נעסוק בכנס זה".

עוד יכלול הכנס את הצגת סקר שביעות רצון הסוכנים הפנסיוניים מחברות הביטוח, חידון הלשכה, הרצאות ופאנלים, שבהם יידונו בתחומי ביטוח ואקטואליה. "נבלה בערבים במופעים מדהימים, והכי חשוב, נהיה ביחד, נחליף ידע וניסיון ונפגין את כוחה של לשכת סוכני הביטוח", מדגיש ארנון. "אבקש לא להמתין עם ההרשמה, קצב הזמנת החדרים הוא מהיר מאוד והמלאי הולך ואוזל מיום ליום". אריק ורדי, יו"ר ועדת מחוזות וסניפים וממארגני הכנס, מציין כי מטרת הלשכה היא לשבור את שיא המשתתפים בכנס משנים קודמות.

"עד כה נרשמה כבר כמות גדולה מאוד של אורחים, אנחנו מבקשים ממי שרוצה להירשם וטרם עשה זאת להזדרז. מדי שנה אנחנו פועלים כדי להמציא את עצמנו מחדש מבחינת מגוון התכנים והאטרקציות בכנסים שאנו עורכים. השנה יארח הכנס הפנסיוני מגוון רחב של מרצים מעניינים, וגם באגף הנחיית הכנס צפויות הפתעות מעניינות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email