נפתחה שלוחה חדשה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים

יו"ר המכללה: "סוכן חדש צריך ללמוד את החומר מבראשית והסוכן הוותיק צריך ללמוד את החידושים - זה מה שחשוב לנו לתת במכללה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אתמול נפתחה השלוחה החדשה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים, ובכך התקדמה המכללה צעד נוסף בחזון להרחבתה לכל חלקי הארץ. סו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים סיפר כי "היו שתי הרצאות מאוד מעניינות של מלכיאל רחמים, מומחה למיסוי ופרישה, שהרצה בנושא טופס 161(ד), קיבוע מס קצבה וקבצה מזכה של גמלאים במסגרת תיקון 190; ועו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה שהעביר סדנה בנושא צירוף ותביעות בתחום אובדן כושר עבודה".

סו"ב חוה פרידמן־וינרב, יו"ר המכללה: "החזון שלנו הוא שהמכללה תשמש מוסד מוביל ומקצועי בתחום הביטוח והפיננסים. המכללה נועדה להכשיר סוכנים חדשים ולהכניס אותם למעגל העבודה אצלינו. החלטנו להרחיב את המכללה ולא רק להכשיר סוכנים חדשים, אלא להכשיר גם פקידות וחתמות. סוכן חדש צריך ללמוד את החומר מבראשית, הסוכן הוותיק צריך ללמוד את החידושים, ולכן אנחנו חייבים לעבוד על זה ולעשות הכל כדי שהסוכנים הוותיקים יקבלו ערך מוסף, שאותו אנחנו ניתן במכללה.

"מאוד חשובה לי האתיקה המקצועית של הסוכנים והרמה המקצועית שלהם. כדי להגיע לכל אלו המכללה חייבת לתת עוד ועוד קורסים, ולהנגיש את המכללה לכל הסוכנים בארץ. לכן הגענו גם לירושלים ולחיפה. צריך שהסוכן בחיפה וצפונה מחיפה, והסוכן בירושלים ובסביבתה, יקבלו את מה שמקבלים במכללה בתל אביב. האינטרס שלנו הוא שכל הסניפים יירתמו ויביאו את הסוכנים והאנשים לקבל השתלמויות בקורסים.

"לכן פתחנו את הסניף בחיפה, ועכשיו גם בירושלים. אחת האג'נדות של נשיא הלשכה, ליאור רוזנפלד, הייתה לפתוח את המכללות גם בחיפה ובירושלים והנה עשינו את זה".

בפתיחת השלוחה בירושלים השתתפו גם סו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים; חברי ועד המחוז סו"ב חיים גולדיס, סו"ב שלומית לפידות וסו"ב עופר חורש, ושני סוכני הביטוח צחי רביב מ"עמיתים סוכנות לביטוח" ודידי פרידלנדר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email