נפתח קורס "מבוא לביטוח לאומי"

במכללה לביטוח ופיננסים נפתח קורס חדש בנושא ביטוח לאומי. אשר סייפר, יו"ר המכללה: "לנוכח הביקוש אנו בוחנים להעתיק את הקורס גם לאזורים נוספים בארץ"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע נפתח במכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה קורס נוסף לטובת סוכני הלשכה – "מבוא לביטוח לאומי". הקורס מועבר בידי עו"ד ליאור קן־ דרור ממשרד קן – דרור הראל, היועצים המשפטיים של הלשכה. לדברי אשר סייפר, יו"ר המכללה, מדובר בהשתלמות חשובה בה משתתפים 55 סוכני ביטוח מכל רחבי הארץ כולל מהצפון והדרום. "עם זאת, לנוכח הביקוש אנו בוחנים להעתיק את הקורס גם לאזורים נוספים בארץ כהשתלמות מרוכזת, וזאת על מנת לאפשר לחברים ללמוד סוגיה חשובה זו".

"מתברר שכל סוכן ביטוח יכול לגבות תשלום )בהתאם להוראות החוק( בסיוע ראשוני ומילוי טפסים למוסד לביטוח לאומי", הוסיף סייפר. לדבריו, "חשוב לדעת כי הייצוג לפני ועדות רפואיות הוא רק על ידי עורכי דין. סוכני הביטוח מסוגלים בהחלט לסייע בהגשת תביעות שונות, ולצמצם את הנזק שלפעמים גורמות החברות למימוש זכויות רפואיות", אמר סייפר.

אשר סייפר. סנונית ראשונה

סנונית ראשונה לדברי סייפר, הקורס הוא סנונית ראשונה מתוך סדרת השתלמויות מקצועיות שיתקיימו במכללה לפיננסים וביטוח. מדובר בהשתלמויות קצרות יחסית, של כ־9 שעות אקדמיות בממוצע, שיעסקו בנושאים שונים להרחבת הידע של סוכני הביטוח, הן הידע המקצועי והן הידע הניהולי לצורך ניהול משרדם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email