נשיא איגוד לשכות המסחר: נסייע ללשכת סוכני הביטוח להפחתת הרגולציה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה שהתקיימה לאחרונה בין נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, לנשיא איגוד לשכות המסחר עו"ד אוריאל לין, נדונו בין היתר רעיונות להפחתת הרגולציה בשוק ההון וקידום סוכני הביטוח כבעלי עסקים קטנים תחת עול הרגולציה.

לין, לשעבר ח"כ ויו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט, אמר בפגישה בין היתר כי "הממשלה קיבלה החלטת מפתח שמטרתה הפחתת העול הרגולטורי על כלל המשק; על פי החלטה זו מצווים משרדי הממשלה להפחית את הרגולציה במשרדם ב־5% מידי שנה במשך חמש שנים. בגוף אותה החלטה נקבע כי "ההחלטה לא תחול על אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון זוהי החרגה תמוהה שנמצאת בסתירה למטרה הכללית ולכן אסייע לסוכני הביטוח בכל דרך שתפחית מהם כבעלי עסקים את אותו עול מעיק שמפריע לקידומו של המשק", אמר לין.

לין ורוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

לדברי רוזנפלד "נשיא איגוד לשכות המסחר רואה עימנו עין בעין את הנטל הבלתי נסבל שנוחת עלינו כל חודש בצורת יוזמות רגולטוריות חדשות וזאת בניגוד מוחלט להודעת הממונה על שוק ההון שלפיה תאמץ באופן ולנטרי תהליך ברוח החלטת הממשלה להפחתת הנטל הרגולטורי.

"קיבלתי מעו"ד לין כמה תובנות ועצות והחלטנו על המשך שיתוף פעולה, לעו"ד לין יש נסיון של שנים רבות בשירות הציבור בשלל תפקידים וגאווה לנו שפרסונה כמוהו מתייצבת לצדנו כמגיני ציבור המבוטחים והחוסכים בישראל" אמר רוזנפלד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email