נשיא הלשכה בישיבת הנהלת MDRT ישראל: נסייע לארגון לגדול

רוזנפלד הבטיח להצטרף בעצמו למועדון בקרוב מאוד; סו"ב אלון אבן חן: "רוזנפלד הצהיר כי הוא רואה במועדון את חוד החנית של סוכני ביטוח חיים ופיננסיים בישראל"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לישיבת הנהלת MDRT ישראל שהתקיימה לאחרונה במשרדי הלשכה, הוזמנו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי.

רוזנפלד הבטיח לחברי הנהלת הארגון כי "נסייע לכם לגדול". כצעד ראשון הודיע רוזנפלד כי נציג מהנהלת הארגון יופיע בכנסים המחוזיים של הלשכה ויחשוף את יתרונות החברות בארגון. רוזנפלד: "הארגון הינו בית מקצועי לבכירי הסוכנים ונותן ערך מוסף לחברים בו. חשוב שסוכני הביטוח ייחשפו ליתרונותיו".

מימין לשמאל: ויקלמן, אבן חן, רוזנפלד ווינרב פרידמן

לדברי סו"ב אלון אבן חן, יו"ר MDRT ישראל: "ליאור ורענן אינם זרים לפעילות מועדון ה־MDRT . רוזנפלד הצהיר כי הוא רואה במועדון את חוד החנית של סוכני ביטוח חיים ופיננסיים בישראל ושמחי הביע דעה דומה. שניהם הביעו רצון ונכונות להמשך ולהגברת שיתוף הפעולה בין המועדון ללשכה".

עוד מסר אבן חן: "לאחר שהצגנו בהרחבה את פעילות ההנהלה הנוכחית והודינו לשיתוף הפעולה הקיים עם הלשכה, עברנו לדון בנושאים קונקרטיים ביניהם הצבת המתווה לכנס הלשכה באפריל, שבו מסורתית, מועדון 'MDRT ישראל' אחראי ליומיים הפותחים לרבות ערב הגאלה. פניתי לנשיא ולמנכ"ל לפעול בהקדם לצירוף כל חברי הנהגת הלשכה, העומדים בקריטריונים, למועדון ה־MDRT . נשיא הלשכה הודיע שיצטרף בימים הקרובים למועדון".

לדברי סו"ב אורית סגל מסחרי, חברת הנהלה ואחראית על מחוז תל אביב במועדון: "בישיבה המשותפת עם ראשי הלשכה הייתה תחושה של 'תקופה חדשה בפתח'; הועלו רעיונות לשיתוף פעולה להגדלת החברים, וחשיפה של המועדון בקרב הסוכנים עם דגש על חשיבות וערך מוסף שהמועדון יכול לתת לסוכנים צעירים וחדשים שהצטרפו למועדון", סיפרה סגל מסחרי והוסיפה כי "רוזנפלד ציין את חשיבות השייכות והחברות במועדון, והדגיש כי מאוד נהנה בכנס המושקע שהתקיים בנובמבר האחרון בהרודס הרצליה. הוא הביע את האמון שיש לו בהנהגה לשנה הקרובה ואיחל לכולנו בהצלחה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email