נשיא הלשכה בכנס תלפיות: "נמשיך להיאבק בשיווק הישיר"

רוזנפלד התייחס גם לעניין מכירות ביטוח על ידי סוכני נסיעות: "אם נכנע כאן, מחר האינסטלטור ימכור ביטוח דירה והמוסכניק ימכור ביטוח רכב"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אנחנו פועלים לכך ששינוי תעריפי הריסק לא יפגע בסוכני הביטוח. מדובר בהנחיה רגולטורית, אך היא אינה צריכה להיעשות על חשבון סוכני הביטוח". כך אמר נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, בדברים שנשא מול סוכני תלפיות בערב הפתיחה של כנס קבוצת תלפיות, שהתקיים השבוע במלון הרודס באילת ובו השתתפו כ-300 סוכני ביטוח. בכנס השתתפו גם בכירים מענף הביטוח וההשקעות.

רוזנפלד | צילום: יוסי אלוני

רוזנפלד התייחס לפעילות הלשכה ולמאבק בשיווק הישיר ואמר: "הגענו להישגים עם חלק מהחברות, ויש כבר ארבע חברות שהודיעו בצורה מפורשת שהן לא יפגעו בסוכני הביטוח, והן מיישמות זאת. חברת ביטוח גדולה מפטרת בימים אלה עשרות עובדים שעוסקים בשיווק ישיר. לא נעצור כאן. חברה מאוד בולטת תצטרך להחליט בקרוב מאוד אם היא ישירה או שהיא חברת סוכנים. אנחנו נדע איך להתמודד עם זה, ולא ניתן להן לשכוח מי בנה אותן".

עוד התייחס רוזנפלד לעניין מכירות ביטוח על ידי סוכני נסיעות ואמר כי בימים הקרובים הלשכה תביא בשורה בנושא: "אם נכנע כאן, מחר האינסטלטור ימכור ביטוח דירה והמוסכניק ימכור ביטוח רכב. כבר חודשים שלסוכני נסיעות אסור למכור ביטוח, ואם הם עושים זאת, זו עבירה שדינה מאסר. אם הם רוצים למכור – שיוציאו רישיון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email