נשיא הלשכה למנכ"לי חברות הביטוח – הקלו על סוכני הביטוח את ההתחשבנות העסקית

מרביתן של חברות הביטוח נענה לבקשת נשיא הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו״ב ליאור רוזנפלד, פנה אל מנכ"לי חברות הביטוח ובתי ההשקעות בבקשה להקל על סוכני הביטוח את ההתחשבנות העסקים בימים אלה. בפנייתו כותב רוזנפלד: "בנסיבות הקיימות ולאור המצב, אני פונה בבקשה אישית לצאת בקריאת סיוע, ביחס לציבור השותפים העסקיים שלכם – סוכני הביטוח שלכם, אשר פועלים מולכם הן בימים טובים אך בעיקר בימים קשים אלו.

מקדמות על חשבון עמלות

״אני מבקש כי בתקופה זו תקלו על סוכני הביטוח את ההתחשבנות העסקית, לרבות הקדמת התחשבנות ביחס לזכאות לעמלות, דחיית התחשבנות בגין ביטולים או כל השבה כספית אחרת מצד הסוכן שתמצאו לנכון למועד מאוחר יותר. בנוסף, להעניק מקדמות לסיוע על חשבון עמלות וכל הטבה אחרת אשר תתמוך ותסייע לסוכני הביטוח שהינם עצמאיים אשר נאבקים כעת לצלוח כלכלית את משבר הקורונה.

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

״חשוב לזכור, בנסיבות העולמיות הקיימות, ובהתחשב בעובדה כי סוכני הביטוח ממשיכים לשאת בנטל גם בימים אלו ונותנים מענה הן טלפוני והן פרונטלי (במגבלות הקיימות) ללקוחות, הרי כפי שרשויות המדינה באו לקראת העצמאיים בדחיית תשלומים במענקים, כך אני מצפה כי גם חברתכם תפעל לסייע בימים לא פשוטים אלו בהקלות לשותפים שלכם, סוכני הביטוח, על מנת שנצלח יחדיו את האתגר העולמי אליו נכנסנו ונעמוד בו חזקים ביחד״.

איילון היא הראשונה שהודיעה, בעקבות קריאת רוזנפלד, כי היא מקדימה תשלומים לסוכני הקבוצה. אחריה נענו רוב חברות הביטוח לבקשת נשיא הלשכה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, הנחה את אגפי החברה להקדים תשלום עמלות סוכני איילון בביטוח כללי, ביטוח חיים ובגין ביטוחי בריאות ולשלם אותן עד ה־7 באפריל. במקביל, החליטה איילון להקדים גם את תשלום הקצבאות ופיצוי אובדן כושר עבודה למבוטחים, ואלו ישולמו ב־7.4.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email