נשיא הלשכה לשעבר, ליאור רוזנפלד, יגיש תוכנית רדיו שבועית בנושא ביטוח

התוכנית תשודר ברדיו צפון 104.5 FM ותעסוק בנושאי ביטוח ופנסיה, שוק ההון, בנקאות ופיננסים. בכל תוכנית יתארח בכיר מענף הביטוח, הממשל והרגולציה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא הלשכה לשעבר, סו"ב ליאור רוזנפלד, יתחיל להגיש בקרוב את התוכנית הכלכלית ברדיו צפון 104.5 f.m. התוכנית תעסוק בסוגיות כלכלה, בנקאות, פיננסים, שוק ההון הפנסייה והביטוח. רוזנפלד יארח מידי שבוע את בכירי המשק, ענף הביטוח, הממשל והרגולציה וכן מובילי דעה בישראל.

רוזנפלד, מנכ"ל ובעלים של סוכנות ביטוח מובילה בצפון, כיהן עד לפני חודשיים כנשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל ולאחרונה נבחר לצוות החשיבה, האסטרטגיה והביצוע של אשכול רשויות המפרץ בו חברות כ-16 רשויות מקומיות בצפון שעוסק בהנעת עסקים, מסחר, תעשייה וכלכלה.

ליאור רוזנפלד. צילום: איי אבירן/באדיבות הלשכה

רוזנפלד: "לענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים ובכלל למתרחש בשוק ההון יש השפעה על כל אזרח בישראל בכל גיל; הכוונה לשים בכל שבוע את הזרקור על חידושים, שינויים וסוגיות בוערות שמעניינות קודם את הציבור הכללי עם עמדת השחקנים בשוק שיש להם יותר מנגיעה בהובלת התהליכים והם מנהלים בכירים בתעשייה, מובילי דעה בציבוריות הישראלית בכנסת, בענף, בתקשורת בגילדות המקצעיות לרבות לשכת סוכני הביטוח. זו תהיה תוכנית הביטוח של ישראל.

"נתוני הרייטינג בשעת השידור כמו גם נושאי התוכנית שייבחרו בכל שבוע בסינרגיה עם האקטואליה מבטיחים שיהיה כאן מעניין, אני לא מתפשר על פחות מזה".

רינה בן עיון מנכ"לית רדיו צפון 104.5 f.m אמרה כי "אנחנו שמחים לצרף לשורותינו את ליאור רוזנפלד לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל. אני בטוחה שהוא יביא ערך מוסף לרצועת המומחים של הרדיו עם המקצועיות והידע העצום בתחומים המהותיים המעניינים והנחוצים לכל אחד מאיתנו בחיי היום יום ואני מאחלת לו ברוך הבא ובהצלחה".

תמונה ראשית: Shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email