נשיא הלשכה קיים "שולחן עגול" עם בעלי הסוכנויות הגדולות

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "בפגישה הועלו רעיונות מצוינים שאת חלקם נפעל ליישם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד, קיים בשבוע שעבר "שולחן עגול" עם בעלי חלק מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל. מטרת המפגש הייתה לדון בדרכי פעולה ורעיונות למול האיומים בענף הביטוח והפנסיה בישראל. בפגישה השתתפו גם סגן הנשיא סו"ב יוסי אנגלמן וראשי הסוכנויות: אורן כהן מסוכנות "אורן מזרח", אלכס צ'רנומורצ'יק מ"אליפים", רונן ברוך מ"גפן", ראובן טיטואני מ"תלפיות", צביקה ויינשטיין מ"גל אלמגור" וישראל גרטי מ"פורום". בין היתר נידונו במפגש הנושאים הבאים: תגמול הסוכן בתחום הפנסיוני, חדירת המכירות הדיגיטליות, השיווק הישיר של חברות הביטוח, הצעות חוק שבכוונת הלשכה להגיש ונושאי רגולציה.

סיעור מוחות יעיל

בעקבות המפגש אמר רוזנפלד: "סיעור מוחות שכזה מספק לנו כהנהגה כלים להמשך העשייה. בפגישה הועלו רעיונות מצוינים שאת חלקם נפעל ליישם. מדובר ב'שולחן עגול' עם בעלי סוכנויות המייצגים כל אחד עשרות ומאות סוכנים, והם מהווים מאגר ידע המכיל פרטים על מצוקות הסוכנים, הפתרונות וההזדמנויות".

טיטואני מנכ"ל תלפיות, הוסיף מצדו: "מפגשים שכאלו עם מנהלי הסוכנויות הגדולות הם מפגשים חשובים. העדכון מהנשיא על פעילות הלשכה, כמו גם הבעת העמדה שלנו יכולה להביא רק טוב והיה מפגש מצוין".

בזמן הקרוב יקיים נשיא הלשכה סבב נוסף עם מנהלי סוכנויות גדולות נוספות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email