נשיא להב: "נהיה הפתעת הבחירות"

מפלגת העצמאים והעסקים הקטנים בישראל תתמודד בבחירות הקרובות לכנסת; עו"ד רועי כהן: "מרגע זה לא יהיה קל לרכוב על גבם של העצמאים בישראל”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עו"ד רועי כהן, נשיא להב, לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים, הודיע בסוף השבוע שעבר על הקמת מפלגת העצמאים והעסקים בישראל שמתמודדת בבחירות הקרובות לכנסת. לדבריו, ברשימה שותפים ראשי הארגונים העסקיים ועצמאים.

בישראל כיום כ־530 אלף עצמאים ועצמאיות מתוכם 287 אלף "עצמאים בודדים" שאינם מעסיקים עובדים. סיסמת המפלגה "לא ימין, ולא שמאל – פרנסה".

רועי כהן | צילום: אופיר אייבי

"אני מודיע לכם, שמרגע זה לא יהיה יותר קל לרכוב על גבם של העצמאים בישראל. זה נגמר. מהיום יש מפלגה, יש נציגות, יש ישיבה בתוך הכנסת ובממשלה. מהיום יש את מפלגת העצמאים", אומר כהן.

כהן הוסיף: "530 אלף משפחות הן מיליון וחצי אזרחי המדינה שחיים כל חודש מחדש מהעסק, בני זוג וילדים. מטרתנו – להביא כ־ 10% מהמשפחות הללו שהפעם יצביעו עבור עצמם. בשביל עתידם הכלכלי. בשביל הזכויות שנגזלו מהם. 5 מנדטים – ואנחנו לוקחים את גורלנו בידינו. אנחנו נהיה הפתעת הבחירות של 2019".

כהן תקף את תוכנית "נטו עסקים" של משרד האוצר ומשרד הכלכלה שלדבריו גררו את הנושא כשנה שלמה: "כשהכריזו על
600 מיליון שקלים לסיוע לעסקים קטנים זה נגמר בנטו כלום, נטו דיבורים", אמר והוסיף: "זה השלב שהבנתי שחייבים לעשות מעשה, ומה כבר ביקשנו, צעדים להגדיל את הפריון והצמיחה במשק, קיזוז הפסדים לאחור, רשת ביטחון סוציאלית לעצמאי ובעל עסק שקורס. ומה קיבלנו? כלום, בדיחה עצובה על חשבוננו", אמר עו"ד כהן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email