נשיא להב רועי כהן בפגישה עם הנהגת הלשכה: "נעמוד תמיד לצד סוכני הביטוח"

“המכללה לפיננסים וביטוח היא מודל לחיקוי לארגונים מקצועיים אחרים”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא להב (לשכת העצמאים בישראל) עו"ד רועי כהן, הגיע השבוע לביקור במשרדי לשכת סוכני ביטוח בתל אביב. עו"ד כהן, שנפגש עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ועם מ"מ נשיא להב סו"ב טוביה צוק, ציין את הקשר רב השנים של להב עם לשכת סוכני ביטוח ואת שיתוף הפעולה ההדוק עם הנהגת הלשכה. במהלך הביקור סייר כהן במכללה לפיננסים וביטוח והתרשם מרמת הכיתות והמתקנים שמציעה המכללה.

בעקבות הביקור אמר רוזנפלד: "שיתוף הפעולה של להב עם הלשכה ילך ויתעצם כמו הקשר שלנו עם ארגונים מקבילים. הכוח של מספר ארגונים יחד בצמתי הכרעות מרכזיים ושרשרת ידיים אחת, מהווה משקל למול מקבלי ההחלטות. רועי עשה עבודה קשה בלה"ב והקדנציה שלו תחשב כסיפור הצלחה".

רוזנפלד, כהן וצוק | צילום: באדיבות הלשכה

עו”ד כהן אמר בעקבות הביקור: “שמחתי לראות לשכה פעילה, מלאת עשייה לטובת סוכניה. התרשמתי מאוד מהמכללה, הכיתות המושקעות והציוד החדיש ביותר; אני חושב שזה מודל לחיקוי עבור ארגונים אחרים להקים לצד הארגון גוף שתומך לאורך כל ימות השנה בהכשרות, השתלמויות ומתן כלים מקצועיים.

“אני מודה לליאור רוזנפלד על ההזמנה לבקר בלשכה ובמכללה; הפעילות של ליאור מורגשת בשטח; המאבק שלנו משותף להפחתת הרגולציה. להב תעמוד לצד לשכת סוכני ביטוח בכל מאבק שבא לקדם את מעמד סוכן הביטוח.

“אני מברך על הפעילות המשותפת עם טוביה צוק שלאורך שלוש השנים האחרונות שותף מלא לעשייה לטובת העצמאים והעסקים הקטנים”.

סו"ב צוק אמר: "במפגש נסקרו הנושאים בהם להב סייעה ללשכת סוכני ביטוח: חוק ההסדרים, חברות ארנק והפחתת עלויות אגרת רישוי של סוכני הביטוח, שהטיפול בהם טרם הסתיים. הלחץ על מקבלי ההחלטות נמשך ואני מאמין שנצליח להשיג את מבוקשנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email