סבב מינויים בצמרת מגדל

בין המינויים החדשים - ליאור רביב במקום אמיל וינשל שפרש; נטע איכר במקום צעיר-הרים. עופר אליהו, מנכ"ל מגדל אמר כי "המינויים החדשים משקפים את עתודות הניהול האיכותיות שמגדל מטפחת"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סבב מינויים חדש בצמרת מגדל אושר בשבוע שעבר בידי דירקטוריון החברה. סבב המינויים כולל את מינויו של ליאור רביב לתפקיד משנה למנכ"ל, חבר הנהלת החברה, ראש חטיבת הלקוחות וערוצי הפצה וממונה על השירות. רביב יחליף את אמיל וינשל שהתפטר מתפקיד זה לפני כשבועיים. רביב הצטרף למגדל לפני כעשור וב-7 השנים האחרונות הוא מכהן כסמנכ"ל וכמנהל מערך התפעול והשירות של מגדל בתחומי החיסכון ארוך הטווח והבריאות.


רביב

לאורך השנים ניהל רביב בהצלחה רבה פרויקטים מורכבים ומתקדמים בתחום תפעול השירות אל מול זרוע ההפצה המרכזית של החברה וסוכני הביטוח. בין הפרויקטים נכללת הקמת מרכז התפעול והשירות החדש של מגדל באשקלון.

את רביב יחליף בתפקיד מנהל מערך תפעול חיסכון ארוך טווח ובריאות במגדל עמית אורון, אשר שימש בשנה האחרונה כסמנכ"ל בחברה וכמנהל פיתוח עסקי בחטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה. אורון, הינו בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (MBA). טרם הצטרפותו למגדל כיהן בשורה ארוכה של תפקידים בכירים בענף הביטוח.


אורון

סבב המינויים החדש כולל, בנוסף, את השלמת אישור מינויה של תמי אוחנה קול על ידי הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר לתפקיד משנה למנכ"ל, חברת הנהלת החברה וראש חטיבת הטכנולוגיות. אוחנה קול הצטרפה למגדל בשנת 2011 כמנהלת תחום ביטוח חיים ובריאות בחטיבת הטכנולוגיות. במשך השנים הורחבו סמכויותיה לעולמות טכנולוגיים נוספים התומכים בפעילות החברה, הכוללים, בין היתר, את התשתיות האפליקטיביות הרוחביות של מגדל.


תמי אוחנה קול

נטע איכר מונתה לתפקיד סמנכ"לית, חברת הנהלת החברה וראש תחום ביטוח כללי וביטוח משנה, וזאת במקומו של ניצן צעיר-הרים, שהודיע על התפטרותו יחד עם וינשל. איכר הצטרפה למגדל עוד ב-2004 ומאז עוסקת במגוון עולמות התוכן בביטוח כללי. בשנתיים האחרונות שימשה כאחראית על תחום ביטוח המשנה במגדל וכמנהלת מרחב מגל – ביטוח העסקים הגדולים בביטוח כללי. איכר תמשיך ותמלא תפקידים אלה, במקביל לתפקידה החדש כמנהלת תחום ביטוח כללי בחברה.


נטע איכר

המינויים ייכנסו לתוקף החל מה-1 בספטמבר 2017.

עופר אליהו, מנכ"ל מגדל ביטוח, מסר: "המינויים החדשים משקפים את עתודות הניהול האיכותיות שמגדל מקפידה לטפח והעדיפות שנותנת החברה לאנשי מקצוע מצטיינים משורותיה. אני סמוך ובטוח כי השילוב בין התאמת המבנה הארגוני לבין מינויים של מנהלים מצוינים, יאפשר למגדל להמשיך ולהוביל אסטרטגיה של צמיחה עסקית וחתירה למצוינות במגוון תחומי פעילותה".

אליהו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email