סגן שר האוצר: "הסוכנים יכולים להגן על הלקוח"

ח"כ יצחק כהן התייחס בוועידת הסוכנים והיועצים של עדיף לפעילות האוצר בנושא הגברת התחרות ויצירת תיאום רגולטורי בין כלל הרגולטורים במשק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"הסוכנים הם חלק משוק תחרותי, שיכולים לפעול לקידום משותף של אינטרסים ציבוריים, להגנה על הלקוח ולקשר בין החברות הגדולות לבין השטח. הם חייבים לספק ללקוח שירות איכותי, אמין וזול כדי לשמור על אמון הציבור לאורך זמן. וכאן החשיבות העצומה של ידע מקצועי,

התאמה אישית, חדשנות טכנולוגית, פיצוח רעיונות והחשוב מכל – שירות איכותי ללקוח".
כך אמר אתמול סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן (ש"ס), בוועידת הסוכנים והיועצים ה־11 של עדיף. כהן הדגיש כי "בעולם מורכב כמו שלנו אנו מבינים שחייבים לחיות עם הערוצים הישירים וגם עם הערוצים המסורתיים, אך תמיד צריך לזכור שהלקוח הוא המרכז. מי שיפעל באופן הזה ינצח".

סגן השר התייחס בדבריו לפעילות האוצר בשוק ההון לטובת הגברת התחרות והורדת יוקר המחייה בתחום הפיננסים, הביטוח והפנסיה. "בשנים האחרונות אנו מובילים פעילות ענפה בשוק ההון במטרה לפרק את הפירמידות, לנטרל את הריכוזיות, להגביל את פעילות המונופולים – הכול לטובת שתי מטרות משמעותיות למשק הישראלי ולאזרחי המדינה. האחת היא הגברת התחרות במשק, הורדת יוקר המחייה, הוזלת מחירים, מתן מוצרים ושירותים רבים ומגוונים יותר. השנייה היא מתן הזדמנות שווה לכלל אזרחי המדינה, לשנות את חלוקת ההכנסות במשק לחלוקה הוגנת וצודקת יותר ולהגדיל את הפעילות הכלכלית הכוללת של המשק".


ח"כ יצחק כהן "המהפכה הזו הביאה עד כה תוצאות טובות מאוד"

חדירה לשווקים חדשים

לדבריי ח"כ כהן, האוצר מוביל תהליך ליצירת תיאום רגולטורי בין כלל הרגולטורים במשק. "זאת מתוך כוונה להמשיך בפיקוח היעיל והאיכותי אך למנוע מצב של שינויים תדירים, בלתי נשלטים המשפיעים על השחקנים השונים בתחום הפיננסי ולבסוף על הצרכן הסופי", אמר כהן והוסיף כי "זהו צעד משלים להקמת רשות שוק ההון, המהווה מהפכה שמשרד האוצר מוביל בתחום החיסכון הפנסיוני וארוך הטווח.

המהפכה הזו הביאה עד כה תוצאות טובות מאוד ותמשיך להביא תוצאות עוד יותר טובות. אלה יאפשרו לבנות רשת פנסיונית איתנה, יציבה ומספיקה לקיום הוגן, לכלל האוכלוסייה במדינת ישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email