סגן שר האוצר לשעבר ח"כ מיקי לוי: הביטוחים שלי מבוצעים באמצעות סוכן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

236 סוכנים השתתפו בחמישי שעבר בכנס "החג של החגים" במלון רימונים בעכו, שערך מחוז חיפה והצפון בלשכה. בכנס, שכבר נהפך למסורת, התארחו השנה הח"כים מיקי לוי (יש עתיד), שלי יחימוביץ (העבודה) ומיכל בירן (העבודה), שעלו כל אחד בתורו לנאום.

יחימוביץ אמרה בכנס כי "אסור שמקצוע סוכן הביטוח ייעלם. יש מקום לביטוחים פרטיים ובכוונתי לסייע לכם לאחר הבחירות, באם אהיה בעמדת השפעה".

לוי, סגן שר האוצר היוצא, ציין כי "הביטוחים שלי מבוצעים רק אצל סוכן ביטוח". בירן ציינה את שיתוף הפעולה שלה עם הלשכה בשנתיים האחרונות והביעה תקווה כי הוא יימשך גם לאחר הבחירות.

ראש מועצת דליית אל כרמל ובעבר ראש חטיבת החדשות בערוץ 1 רפיק חלבי דיבר על המשותף בין עיתונאי לראש רשות מקומית, והזמין את סוכני המחוז לקיים את הכנס בשנה הבאה בשטח השיפוט שלו. זוהיר בהלול, מבכירי שדרני הספורט בישראל, גנב את ההצגה בהרצאה מרתקת על "פניני לשון ממגרש הכדורגל" .

לדברי יו"ר מחוז הצפון ליאור רוזנפלד, "אני שמח שיצרנו שילוב מעניין של מרצים שהפך גם את הכנס הזה להצלחה. אירחנו חברי כנסת שיש להם זיקה ללשכה ולשוק ההון ואני רואה חשיבות עליונה בצורך לקרב כמה שיותר בעלי השפעה ללשכה. כך ננהג גם בעתיד".

בסיום הכנס נפרדו סוכני מחוז הצפון ממנכ"ל הלשכה מוטי קינן, שהודיע באחרונה על פרישתו. קינן, שלא הסתיר את התרגשותו, אמר כי "הצפון יקר ללבי. גרתי כאן בעבר והיתה לי תמיד פינה חמה בלב גם למחוז כשהתמניתי למנכ"ל הלשכה". נשיא הלשכה אריה אברמוביץ הודה לקינן במלים חמות. "אילולא מוטי לא הייתי עומד כאן לפניכם", ציין.

רוזנפלד סיפר כי "מוטי סייע לי, גם כסוכן וגם כיו"ר מחוז, ואני בטוח שעוד ניפגש באחד מצומתי הביטוח". יו"ר סניף טבריה מיכה אדוני הוסיף כי "מוטי זה הלשכה והלשכה זה מוטי". בתום הטקס העניק רוזנפלד לקינן מגן מפואר כהוקרה על שנותיו בלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email