סדנת גיבוש לראשי המחוזות והסניפים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום רביעי התקיים יום גיבוש לראשי המחוזות והסניפים בלשכה שארגן סו"ב אודי הוד, יו"ר הוועדה לסניפים ומחוזות בלשכה. המפגש התקיים ב־Even’s במושב בית נחמיה באווירה כפרית וירוקה.

"הסדנא התקיימה בסימן ׳אליפות׳ – שדרוג יכולות הניהול של ראשי המחוזות והסניפים בעידן החדש, במטרה לגייס סוכני ביטוח נוספים ללשכה, זו הייתה דינמיקה קבוצתית עם פעילות והרצאות שנועדה לגיבוש יושבי הראש, לשיתוף פעולה ביניהם. המשתתפים קיבלו כלים רבים להשבחת פעילותם – כל אחד בסניף או במחוז שלו", אמר הוד.

יום עיון לראשי הסניפים והמחוזות.

אריק זאבי, אלוף ישראל לשעבר ומדליסט עולמי בג'ודו, דיבר על איך לנצח בקרבות ואיך לקום ממשבר ולהמציא את עצמך מחדש. הוד העלה ארבעה ראשי מחוזות וסניפים לבמה ויחד עם זאבי ערך סימולציה כדי ליצור פידבק לגבי הופעה של סוכן, רמת הביטחון העצמי שלו ונקודות החוזקה.

אילן ברק, מנטור בכיר לעסקים, דיבר על הגדרת המטרות של העסק, גיוס סוכנים ללשכה וגיוס לקוחות. הוא התמקד כיצד יתופעל מחוז וסניף על מנת להגביר את גיוס הסוכנים ללשכה, ניהול מערך ימי העיון והכנסים תוך מיקוד ודגש על עבודה קבוצתית להעלאת רעיונות ותכנים.

לדברי הוד, יתקיים גם סיעור מוחות בנושא בוועדת הסניפים והמחוזות. "התוצר יהיה הגדרות אופרטיביות וברות מדידה לפעילות היו"ר, כדי לנהל ולעקוב התפתחות תהליך מראשית הקדנציה ולכול לאורכה", הוא מסביר.

ד"ר ריקרדו בלנק, חוקר פתגמים רב־לאומי, שיתף את הסוכנים בהרצאה משעשעת על פתגמים ואיך הם קשורים לחכמת החיים.

נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד בירך את יו"ר המחוזות והסניפים וכינה אותם "חוד החנית" של הלשכה. רוזנפלד עדכן את הנוכחים בבג"צ שמגישה הלשכה בנושא שיווק פנסיוני וצירוף לרבים. גם מ"מ הנשיא סו"ב ליאור הורנצ'יק ויו"ר המועצה סו"ב מקסים דרעי, בירכו את הסוכנים והדגישו את חשיבות הקבוצתיות והחיבור ביניהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email