סו"ב אבי שבי – יו"ר סניף אשדוד־אשקלון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב אבי שבי (45) מאשקלון הוא סוכן ביטוח מזה 20 שנה. בעבר הוא שימש כמנהל יחידת סוכנים גדולה בחברת הכשרה ביטוח, והיה ממקימי מחוז השפלה בחברה, שמוקם אז באשדוד. לפני 8 שנים פרש מהחברה והקים יחידת סוכנים עצמאית המונה כ־ 50 סוכנים. בבעלותו סוכנות ביטוח באשקלון המתמחה בתחום הפנסיוני והפרט.

שבי, הנשוי לכוכי, ואב לשלושה – ליאל (21), הדר (17.5) ומעיין (12), משמש החל מהיום כיו"ר סניף אשדוד – אשקלון, והוא נחוש להצליח בתפקיד. הוא לא מרוצה מיחסי חברות הביטוח והסוכנים וטוען: "לעניות דעתי נוצר מעין נתק בין חברות הביטוח לבין סוכן הביטוח. חברות ביטוח מעוניינות בתפוקה של סוכן הביטוח אך לא מספיק דואגות לכלים מקצועיים המתאימים לתקופה הנוכחית ולרגולציה איתה אנו מתמודדים.

סו"ב שבי

"לנגד עיניי החברה עומד האינטרס שלה, כאשר הסוכן נותר לבדו להתמודד מול הנחיות הרגולציה הנוקשות והתכופות". לדבריו, גם ברמת הסניף הוא ינסה לשנות את המצב בנושא זה על ידי חיבור חברות הביטוח לצורכי הסוכן: "אני מתכוון להציף בפני החברות את הצרכים המקצועיים שנוצרו בשנים האחרונות, אם זה בתחום הדיגיטלי, אם זה בתחום חוזרי הרגולציה התכופים מאוד, ואם זה בתחום תגמול הסוכן. אני מתכוון לפנות בנושא לכל הגופים המוסדיים בנושאים אלה", אומר שבי.

שאלנו את שבי מה חשוב לו בניהול הסניף שקיבל תחת אחריותו: "חשוב לי מאוד שסוכני ביטוח מאשקלון, אשדוד וקריית גת ייהנו ממיטב המרצים המקצועיים בתחום הביטוח ובתחומים נוספים כגון מיחזור משכנתא, תיירות והלוואות, בכדי לנסות ולייצר הכנסה נוספת החשובה מאוד במציאות הנוכחית. את כל זה הם יקבלו בכנסים סניפיים מושקעים, ולא כמו שהיה קודם. הצרכים השתנו; אדגיש גם יותר את נושא הרווחה ואשקיע בחיבור סוכנים צעירים לסניף, לבדל אותו ולהיות אחד הסניפים המובילים בלשכה".

המסר שלו לסוכני הביטוח מתמקד בהרחבת אפשרויות ההכנסה: "סוכני הביטוח עברו ועוברים טלטלות בעקבות שינויים רגולטוריים דרסטיים בתחום, ששוחקים את ההכנסה שלהם ומקשים על תזרים וניהול העסק באופן שוטף.

"במטרה לייצר יציבות עסקית, על הסוכנים לחשב מסלול מחדש ולהתחיל לגבות תגמול בגין שרות מקצועי אותו הם נותנים, כפי שקורה ביתר מקצועות השוק החופשי כגון עריכת דין, ראיית חשבון, וכדומה. "בנוסף, עליהם להכניס תחומים נוספים במטרה לייצר תוספת הכנסה למחזור העסקי שלהם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email