סו"ב אודי הוד הודיע על התמודדותו לתפקיד נשיא הלשכה בבחירות הקרובות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב אודי הוד, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות בלשכת סוכני הביטוח, הודיע כי יתמודד על תפקיד נשיא הלשכה בבחירות שיתקיימו בנובמבר הקרוב. כך נודע ל"ביטוח ופיננסים".

הוד אישר את המידע, ולדבריו כבר הקים מטה בחירות שלדבריו, שותפים בו סוכנים וסוכנות ותיקים וצעירים ומתכננים פיננסיים. "בימים אלה אנחנו זוכים לתמיכה חסרת תקדים של סוכני ביטוח מאילת בדרום ועד קריית שמונה בצפון. עוד טרם יציאת הקמפיין לדרך החלטנו כי ברצוננו להקשיב לסוכנים, להבין לעומק את האתגרים, החששות והצרכים. אחרי ששמענו ונפגשנו עם סוכנים שחלק ניכר מהם הפכו לתומכים, החלטנו שהמטרה שלנו היא לאחד את השורות ולפעול כדי להוביל מהלכים שיחזקו את מעמד הסוכן.

סו"ב אודי הוד. צילום באדיבות הלשכה

בנוסף, לסייע לסוכנים לשגשג מעל האתגרים והשינויים בענף ולייצר מצב בו לשכת סוכני הביטוח מטמיעה את הקדמה והחדשנות הטכנולוגית בענף הביטוח בישראל, תוך שמירה ועמידה איתנה על האינטרסים והזכויות של סוכני הביטוח", מסר סו"ב הוד.

4 מתמודדים

פעיל לשכה ותיק נוסף, סו"ב אלי שטרק, הודיע לפני כשבועיים כי גם הוא יתמודד על תפקיד נשיא הלשכה. עד כה הודיעו ארבעה על מועמדותם לתפקיד נשיא הלשכה בבחירות הקרובות: שלמה אייזיק, מנכ"ל יונט, שהודיע על מועמדותו כבר לפני מספר חודשים. סו"ב נוגה עקל, עד לפני מספר חודשים יו"ר מחוז תל אביב והמרכז, הודיעה כי תתמודד על התפקיד, וכאמור אלי שטרק ואודי הוד שאישר אתמול כי הוא מתמודד. שם של מועמד נוסף לתפקיד הוא סו"ב אודי אביטל, יו"ר מחוז תל אביב והמרכז; אביטל לא הכריז על התמודדות, אך מקורביו טוענים שהוא שוקל זאת ברצינות לאור פניות רבות אליו.

המועד האחרון להגשת מועמדות לתפקידים השונים בלשכה בבחירות נובמבר הוא 29.09.2021. כדי להציג מועמדות לנשיאות הלשכה, חייב המועמד להציג לפחות 100 שמות חברי לשכה שתומכים בו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email