סו"ב אייל פז מונה לתפקיד יו"ר הוועדה הפנסיונית

יחליף בתפקיד את סו"ב מיקי נוימן שפרש מהתפקיד מסיבות אישיות; פז הודה על האמון בו במינויו לראשות הוועדה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות בקשתו של סו"ב מיכאל נוימן לפרוש מתפקידו כיו"ר הוועדה הפנסיונית בלשכה, מונה סו"ב אייל פז לתפקיד יו"ר הוועדה. הוועד המנהל אישר את המינוי בישיבתו השבוע; סו"ב אבי רוזנבאום ומיכל שילה יהיו סגני ראש הוועדה.

נשיא הלשכה התייחס לסיום תפקידו של נוימן ואמר כי ״בהסכמה והערכה הדדית הוחלט על סיום תפקידו של נוימן כיו״ר הוועדה הפנסיונית, לאחר שלוש קדנציות בתפקיד. נוימן ימשיך בתפקידים שונים בלשכה במסגרת ניהול פרויקטים מקצועיים ומגוונים".

אייל פז | צילום: באדיבות המצולם

על פרישתו של נוימן אמר נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "מיקי פנה אליי וביקש לסיים את תפקידו מסיבות אישיות. לאחר שכנועים רבים נעתרתי לבקשתו של מיקי שיפרוש מתפקידו כיו"ר הוועדה הפנסיונית וכחבר הוועד המנהל. מיקי מצידו נעתר לבקשתי לסייע לי בייעוצים שונים ובהובלת פרוייקטים יחודיים לתחום הפנסיוני למען הלשכה. אני רוצה להודות למיקי על נאמנותו הרבה, על מקצועיותו ובעיקר על החברות הטובה. מיקי היה ותמיד ישאר יקר לליבי והוכיח חברות אמת ועמידה לצידי ללא תנאים, ונאמנות אמיתית וכנה".

בהתייחסו ליו"ר החדש אמר רוזנפלד: "אנו בונים מערך חדש וחזק בראשות אייל פז. אייל הוא מקצוען אמיתי ושולט היטב בחומר. את אייל ילוו סגן יו"ר ועדה חדש, אבי רוזנבאום, לשעבר ראש אגף ביטוח חיים ומשנה למנכ"ל כלל ביטוח, וסגנית נוספת תהיה מיכל שילה".

סו"ב פז היה עד כה חבר הוועדה הפנסיונית, והודה על האמון בו במינויו לראשות הוועדה. הוא סוכן ביטוח וותיק, בעל רישיון משנת 1998, בוגר המחזור האקדמי הראשון לתואר ראשון בביטוח. פז הוא דור שני לסוכנת הביטוח הוותיקה חוה פז, חברת לשכה עשרות שנים ושימשה גם בין היתר כיו"ר ועדת האתיקה שלה. פז מנהל את סוכנות הביטוח המשפחתית הוותיקה בראשון לציון. הסוכנות עוסקת בביטוח פנסיוני, חיים, פיננסים ואלמנטרי. הוא נכנס לתפקידו כיו"ר הוועדה אתמול, ב-21 באוגוסט 2019.

פז: "כסוכן ביטוח אני עוסק בעיקר בתחום הפנסיוני ובפיננסים. אני פעיל בלשכה שנים רבות. בעבר שימשתי כיו"ר הוועדה ליישום טכנולוגיה בלשכה ובשנתיים האחרונות אני חבר הוועדה הפנסיונית. הייתי שותף בהכנת החומש הטכנולוגי של הלשכה. כמו כן, הייתי מעורב בהיבטים טכנולוגיים של המסלקה הפנסיונית כשהשתתפתי בדיונים שקדמו להקמת המסלקה על ההיבטים הטכנולוגיים המיועדים לטובת הסוכנים.

"אני לא מתכוון לצאת כרגע בהצהרות על חזוני לגבי תפקיד יו"ר הוועדה. אני אשב ואלמד את הנושא ומבטיח להתבטא והרבה בעתיד הלא רחוק", סיכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email