סו"ב אלון אבן חן: "אנחנו עדיין ונמשיך להיות מועדון ה־MDRT הגדול באירופה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המשימה הראשונה שלי ושל הנהגת מועדון MDRT ישראל הייתה להגדיל את מספר החברים וזאת עוד בעידן שבו סוכני ביטוח רבים נוטשים את הענף. אני מאושר לציין כי עמדנו במשימה", כך אמר יו"ר MDRT ישראל סו"ב אלון אבן חן, בערב הפתיחה של מפגש MDRT השנתי באילת.

לדבריו: "מספר החברים במועדון השנה עולה על מספרם בשנה שעברה. צירפנו עשרות חברים חדשים ומספר לא מבוטל של חברים לשעבר. בעוד אני מדבר – מצטרפים חברים חדשים", הוא הוסיף. "אנחנו עדיין ונמשיך להיות מועדון ה־MDRT הגדול באירופה. כגדולים באירופה, זה רק הולם שיוסי מנור, היו"ר הקודם של המועדון, מייצג אותנו בכישרון כיו"ר MDRT אירופה", ציין אבן חן.

המבורגר, אבן חן, רוזנפלד ומנור

יו"ר MDRT אירופה סו"ב יוסי מנור, התייחס בדבריו בכינוס לעתירה לבג"ץ שהגישה לשכת סוכני הביטוח נגד הוראת הממונה בנושא צירוף לרבים. "אני חושב שזה בלתי מוסרי לא לשלם לסוכנים את מה שמגיע להם", אמר מנור והוסיף: "לא סוכני הביטוח צריכים לשכור חברות לבדיקת עמלות, אלא חברות הביטוח. תראו לי עוד ענף המושתת על אלפי עצמאים מיומנים, בעלי ידע מקצועי מגוון וכישורי מכירה אדירים, אשר במשך עשרות שנים ממשיך לשגשג למרות כל המשברים שהיו במשק הישראלי”.

מנור ציין כי ארגון MDRT העולמי מונה כיום יותר מ־62 אלף חברים והוא מייצג יותר מ־500 חברות מ־69 מדינות בעולם. על התפקיד של הארגון בישראל אמר: “למועדון MDRT ישראל יש תפקיד בכיר ומיוחד. אני גאה בכך שהבאנו ללשכה את הרוח המיוחדת שמאפיינת את המועדון”.

במהלך הכנס קיבל יו"ר איגוד חברות הביטוח ויו"ר קבוצת הראל, יאיר המבורגר, מגן הוקרה על תרומתו לארגון.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד בירך את אלון אבן חן על הובלת הארגון והדגיש כי: " MDRT ישראל נמצאת במקום הראשון בכמות החברים מבין מדינות אירופה".

רוזנפלד הדגיש כי: "לשכת סוכני הביטוח בישראל נמצאת בעיצומו של תהליך הכשרה לחבריה וחשיפתם למוצרים נוספים, לאפיקי פרנסה נוספים, תוך הבנה שיש לראות 10 צעדים קדימה, ראיה אסטרטגית רחבת היקף שלוקחת בחשבון את השינויים החלים בעולם הביטוח בכלל ובענף הפנסיוני בפרט”. עוד ציין רוזנפלד כי: "לא ויתרנו על התחום הפנסיוני ולא נוותר על התחום הפנסיוני. וודאי לא נפקיר אותו לגורמי מכירה בלתי אחראיים ובלתי מקצועיים ונעמוד על זכותנו להתפרנס בכבוד, בחדווה ובגאווה על היותנו שומרי הסף של ענף הפנסיה בישראל על שלל רבדיו וחשיבותו לעתיד אזרחי ישראל, לא נוותר על המגיע לנו מהיצרנים, אותם יצרנים שניבנו ונבנים מעבודתנו הנאמנה רבת השנים”.

רוזנפלד ציין כי ארגון MDRT ישראל הינו ארגון עם מורשת עולמית של 91 שנה ובו חברים סוכנים מ־75 מדינות. "הארגון חייב לחשוף עצמו לסוכני ביטוח רבים ככל האפשר בישראל, להצעיר את שירותיו ולשדר את הערך המוסף הרב שהוא נותן לחבריו והוא בהחלט רב ועצום".

בתום דבריו קרא רוזנפלד לארגון MDRT להחדיר באופן משמעותי יותר את הטיפול בנושאי הפיננסים,

ולהפוך אותם לכלי משמעותי יותר בהכנסות הסוכן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email