סו"ב ג'ינה פלד קוראת לסוכני הביטוח – בואו בהמוניכם לכנסים המקצועיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למרות מזג האוויר הסוער, הגיעו כ־110 סוכנים וסוכנות ליום העיון המקצועי של מחוז השפלה שהתקיים ב”בית הפנאי” בנס־ ציונה, ביום חמישי שעבר. לדברי סו”ב ג’ינה פלד, יו”ר מחוז השפלה, הכנס התרכז בתכנים מקצועיים שיכולים לסייע לסוכן הביטוח בניהול עסקו.

שחר שרצקי, סמנכ”ל השיווק של איתוראן, שהייתה שותפה לקיום הכנס, סיפר לנוכחים על החידושים האלקטרוניים המסייעים בלכידת גנבי רכב. אסף בנאי, מנכ”ל סוכנות פרופיט מקבוצת פסגות, דיבר על “צרכנות פיננסית נכונה ואלטרנטיבית לחיסכון והשקעה”. בנאי התמקד בהרצאתו בהשקעות נכונות של כסף פנוי, ניהול הכסף, והשווה בין תיק השקעות לקופת גמל ומוצרים פנסיוניים אחרים. רונן וייס, מנטור לשיווק, הביא בפני הסוכנים 10 טיפים שעל הסוכן לבצע בתחום השיווק בטכנולוגיות מתקדמות, שיבטיח לו הצלחה מידית. הוא הציג בפניהם את
המדיות השונות בהן יכול הסוכן להשתמש והדגיש את הצורך בבידול הסוכן, כי המחירים דומים אצל כולם.

נשות כנס שפלה

עו”ד ג’ון גבע, יועץ משפטי ללשכה, הביא בפני הנוכחים עדכוני רגולציה והתמקד בהפרדה בין סוכן משווק לסוכן מתפעל, וחידד את ההגדרה של סוכן מתפעל רק ככזה שיש לו חשבון נאמנות. בנוסף התייחס עו”ד גבע לחוזר המוכרנים בסוכנויות. עו”ד ארז קדם, יועץ בתחום הביטוח, הרצה על ביטוח רכוש וחבויות, ודיבר על החשיבות של בנייה נכונה של פוליסה עסקית ללקוח, שמתחילה  בשאלות הנכונות שמפנים ללקוח. הוא גם הדגיש את החובה לקרוא את הסייגים וההחרגות בפוליסת הרכוש, כדי להימנע מסיבוכים בעת תביעה.

סו”ב אודי חברוני, חבר תת־הוועדה לפיננסים בלשכה, דיבר על הזדמנויות בתחום הפיננסים עבור סוכני הביטוח. הוא התמקד בתכנית החיסכון לילד וכיצד אפשר למנף אותה בקרב לקוחות הסוכן. נשיא הלשכה, סו"ב אריה אברמוביץ, סיים את יום העיון בשיחה חופשית עם הסוכנים, עדכן אותם בפעילויות הלשכה בתקופה זו והדגיש גם הוא את ההגדרה של סוכן מתפעל, שלא חלה על רוב סוכני הביטוח.

ביום העיון נכחו גם מ”מ נשיא הלשכה ס"וב אורי צפריר, ויו”ר המועצה הארצית סו"ב זאב פרלשטיין. לסיכום אמרה פלד, “אני קוראת לסוכני הביטוח לבוא בהמוניהם לכנסים המקצועיים – הם ניתנים בחינם, ומקנים לכם ידע מקצועי ועדכונים מהענף והרגולציה, אותם תוכלו ליישם בעבודתכם ולהגדיל את הצלחתכם”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email