סו"ב גרטי: "קורסים הם חשובים, אבל כדי להתמקצע צריך סדנאות מעשיות"

יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה אמר את הדברים לאחר סדנאות מקצועיות בתחום ביטוח אלמנטר; גם ב־2019 מתוכננות להתקיים סדנאות דומות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־100 סוכנים וסוכנות השתתפו בסדנא מקצועית בתחום ביטוח אלמנטר שהתקיימה בתל אביב ובחיפה. בסדנא הרצה עו"ד ארז קדם, יועץ ביטוח ובעלים של האקדמיה הפרקטית לביטוח עסקי, בנושא כלים פרקטיים לניהול סיכוני ביטוח בעידן החדש. הרצאתו של עו"ד קדם התמקדה בביטוח עסקי ובנוסף העביר הרצאה בנושא: פוליסה לעבודות קבלנית בעידן החדש תוך התמקדות בהתחדשות העירונית.

עו"ד ארז שניאורסון, מומחה לדיני ביטוח וייצוג מבוטחים בתביעות רכוש, דיבר על איך להימנע ולהתמודד עם מצב שבו חברת הביטוח אינה משלמת תביעה והמבוטח זועם הוועדה לביטוח כללי בלשכה היא שיזמה את הסדנאות בשיתוף עם המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה.

סו"ב ישראל גרטי | צילום: שלומי דעי

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה, אמר לאחר הסדנאות: "השתתפות הגדולה של הסוכנים בהשתלמות מקצועית, ועוד בחודש דצמבר, שזה סוף השנה ותקופה לחוצה לסוכנים, זה רק אומר עד כמה הסוכנים צמאים להעמקת הידע בנושאים מקצועיים".

"קורסים הם חשובים", מוסיף סו"ב גרטי. "אבל כדי להתמקצע צריך סדנאות מעשיות; אנחנו מתכוונים לקיים סדנאות מקצועיות ב־2019 של 5-4 שעות בנושאים ממוקדים ספציפיים. כך למשל, עו"ד ארז קדם יעביר לסוכני הלשכה סדנא משלו בת 4 מפגשים על תכנים שאנחנו נבקש, תוך ניתוחם ברמה גבוהה, אם זה ביטוח עסקי, ביטוח דירקטורים ועוד".

גם לעובדי הסוכנות

"בנושא תביעות תתקיים סדנא בצורה אחרת לפי נושאים, שגם תתאים לעובדי משרדי הסוכנים", אמר סו"ב גרטי. "אם תביעות דירקטורים – אז הפקידה שעוסקת בכך תעבור את הסדנא כדי למקצע אותה כמה שיותר. ידע זה כוח, זה תמיד היה נכון, אבל היום יותר מתמיד כשמדברים על עולם חדש של שקיפות, של ערך מוסף של הסוכן – אז נושא של ביטוח עסקים יכול להעלות את קרנו של הסוכן".

"היו בסדנא גם צעירים וגם מבוגרים, וכולם התפעלו מרמת הסדנא ואמרו שנשארו עם טעם של עוד. לא שהסוכנים לא יודעים את המקצוע, אבל רצוי לרענן, להתעדכן בשינויים, בחריגים בפוליסות, מתי מתחילה תקופת התיישנות של הפוליסה, לחדד את הדברים", סיכם סו"ב גרטי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email