סו"ב יוסי אנגלמן: "הלשכה תעשה הכל כדי להתחבר לעולם הדיגיטילי"

פאנל מיוחד לסיום הכנס באילת; סו"ב מיקי נוימן: "מסתבר שגם לממונה וסגניה יש סוכן ביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גם אנחנו, הדור הצעיר שנחשב כדור ממוחשב, זקוקים לקשר אנושי ולסוכן ביטוח שיענה לנו בעת צרה". כך אמרה ח"כ מירב בן ארי (כולנו) בפאנל שסיים את הכנס הפנסיוני באילת.

בפאנל תחת הכותרת "מקצוענות זה שם המשחק" השתתפה גם ח"כ שרן השכל )ליכוד(; נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד; סגן הנשיא סו"ב יוסי אנגלמן ויו"ר הוועדה הפנסיונית סו"ב מיקי נוימן. את הפאנל הנחה הפרשן הכלכלי של מעריב יהודה שרוני.

השכל: "אצלנו סוכן הביטוח הוא משפחה. מעולם לא חיכיתי יותר מדקה שיענה לי. סוכני הביטוח צריכים להיות דמות אמינה ושירותית. הם נמצאים במצבים קשים של לקוחות שנפגעו בתאונות דרכים, או חלו במחלה קשה וסופגים הכל".

אנגלמן.

רוזנפלד: "סוכני הביטוח המקצועניים והיצירתיים תמיד יהיו כאן; הליווי המקצועי והאנושי הוא חשוב ביותר. לכן אנחנו גם דורשים מחברות הביטוח – בכל מקום שיימכרו ביטוח באמצעות אפליקציות, אנו דורשים להיות שם".

בהתייחסו לנושא הדיגיטציה עליו שאל המנחה שרוני, הסביר אנגלמן: "אנחנו מתאימים עצמנו לקדמה כדי להיות יותר מקצוענים ולתת את השירות המתאים לתקופה. במכללה היוצאת מן הכלל של הלשכה, יש ויהיו סדנאות ושיעורים בנושאי טכנולוגיה ובנושאים נוספים. הלשכה תעשה הכל כדי להתחבר לעולם הדיגיטילי".

נוימן התייחס גם להוראת הממונה בנושא צירוף לרבים, שמחייבת את הסוכנים בפגישות עם לקוחות מהעבר, אחרת לא יקבלו עמלות, ואמר: "הממונה מנסה לייצר כל הזמן מצב שהדיגיטציה תחליף את הסוכן. כשאני יושב מול המפקחת או מול הפקידים הבכירים שלה, מסתבר שלכולם יש סוכן ביטוח. שאלתי אותם – 'אם אתה מקבל טלפון מהסוכן שאומר לך תבוא לפגישה – אתה בא?' כולם אומרים, 'מה פתאום'. אז למה אתם דורשים את זה ממני? הבעיה מאוד חריפה. חוזרי הממונה בתיאוריה נראים נחמד, אבל אם היא חושבת שלקוח יסכים לפגישה בכל שנה, היא טועה. כשהסוכן מקצוען הלקוח יכול לסמוך עליו שיראה תוצאות לטובתו בעוד 30 שנה".

בפנייתו אל שתי חברות הכנסת אמר נשיא הלשכה: "הגיעה רכבת אווירית של חברי כנסת לכנס; כולם תמכו בסוכני הביטוח וכולם התנגדו לעודף הרגולציה כולל גם השר אופיר אקוניס ויו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי. אנחנו רוצים לראות מעשים; אם הח"כים סבורים שהרגולציה היא בלתי נסבלת, צריך לקום ולעשות מעשה".

בתגובה אמרה ח"כ בן ארי: "אם לא הייתי מאמינה בכם סוכני הביטוח, לא הייתי מבטיחה לנשיא הלשכה לסייע לכם. הבעיה שפקידי הציבור היו לפנינו ויהיו גם אחרינו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email