סו"ב יוסי מנור החליט לפעול לטובת חולי סרטן בעמותת "יד תמר"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר פניות של סו"ב ורדה לבקוביץ אל סו"ב יוסי מנור (נשיא לשכת סוכני ביטוח לשעבר ויו"ר MDRT אירופה), להצטרף לעמותת "יד תמר" בה היא פעילה בולטת, החליט השבוע מנור להצטרף לעמותה, בדיוק ביום הולדתו ה־71.

לדברי לבקוביץ, שמקדישה את פעילותה בעמותה לזכר אמה קלרה אליה ז"ל שנפטרה ממחלת הסרטן, יוסי מנור יוכל לסייע לעמותה העוסקת במימוש זכויות לחולי סרטן, בידע ובניסיון שלו בתחום החיסכון ארוך הטווח: "מבחינתי אין ראוי ממנו ואני גאה ושמחה על הצטרפותו לעמותה", אמרה לבקוביץ ל"ביטוח ופיננסים".

לבקוביץ ומנור.

כל חברי העמותה הם בעלי מקצועות נדרשים לסיוע לחולים וכולם מתנדבים, וזאת כדי לסייע בסוגיות שונות לחולי סרטן שאינם יכולים להתמודד איתן לבדם במקביל למחלה שסוחטת מהם אנרגיה וכוחות נפשיים.

על רוח ההתנדבות בעמותה מעידה לבקוביץ באמצעות סיפור מרגש במיוחד אותו ליוותה מקרוב: "במסגרת התנדבותי ביד תמר, קיבלנו אני ואילנה חברתי, מתנדבת אף היא בעמותה, תיק מסובך של אשה, אמא לשלושה ילדים, גרושה, חולה בסרטן עם גרורות בראש, שנמצאת גם במצוקה כלכלית קשה. בנה בן ה־12,  חווה כבר מוות של אחת מדודותיו ממחלת הסרטן, ועוד אחות של האם חולה גם היא. מעבר לעובדה שפנינו לכל הרשויות כדי שיסייעו למשפחה, התמקדנו בסיוע לילד שגם התקשה בלימודים ומאוד רצה ללמוד בחוג ספורט שעלותו כ־300 שקל לחודש, סכום שלאם לא היה לתת.

גייסנו חברים מהעמותה כדי שיתנו לילד שיעורים פרטיים. התקשרנו למכון הספורט וביקשנו ללכת לקראת הילד, והמכון הסכים לקבל אותו ללא תשלום. מיקי קופל, מנכ"ל קופל גרופ, תרם בגדי ספורט ונעלי ספורט מהטובים ביותר. ההיענות הייתה מרגשת. בתוך מספר חדשים הצלחנו לסייע לילד להשתפר בלימודים וגם במצב הרוח שלו".

יוסי מנור: "כאשר שמעתי מורדה על הפעילותה למען הקהילה, החלטתי להצטרף ולתרום לציבור בתחום המורכב שדורש ידע ונסיון רב – התחום הפנסיוני ופרישה מעבודה".

סוכנים המעוניינים להרתם לטובת העמותה יכולים לעשות זאת באמצעות פניה לסו"ב ורדה לבקוביץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email