סו"ב ליאור רוזנפלד הוא נשיאה החדש של לשכת סוכני ביטוח בישראל

סו"ב רוזנפלד יחליף בתפקיד את סו"ב אריה אברמוביץ, אשר מסיים בימים אלה קדנציה בת ארבע שנים כנשיא הלשכה. רוזנפלד: "אין מחנות - אנחנו לשכה אחת"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתום מאבק צמוד ודרמטי, הכריז ביום רביעי האחרון יו"ר ועדת הבחירות 2017 של לשכת סוכני ביטוח, עו"ד איתן הברמן, כי סו"ב ליאור רוזנפלד הוא נשיאה החדשה של לשכת סוכני ביטוח. סו"ב רוזנפלד יחליף את סו"ב אריה אברמוביץ, שכיהן כנשיא הלשכה בארבע השנים האחרונות. טקס החילופין נערך היום בצהריים במשרדי הלשכה בתל אביב.

באיגרת שפרסם היום הנשיא הנבחר לחברי הלשכה הוא כותב:
"סוכנות וסוכנים יקרים,

"אני נרגש ומלא הערכה על המנדט והתמיכה אותה קיבלתי מכם הסוכנים אמש, עת הוכרזתי כנשיא הלשכה לארבע השנים הקרובות.

"אני שב ומדגיש, כפי שציינתי מעל לכל במה במהלך תקופת הבחירות וכפי שנאמתי בנאום הניצחון, אנחנו לשכה אחת מאוחדת, אני הנשיא של כולכם ובטוח שיחדיו נדע להוביל את הלשכה לדרך הטובה ביותר למען כולנו.

"סיימנו אמש את תקופת הבחירות ודלתנו פתוחה בפני כל הרוצה לסייע ללשכה, אין מחנות, אין קבוצות. יש לשכה אחת ונשיא אחד.

"אתגרים רבים בפנינו, וביחד כולנו בעשייה משותפת נוכל להם. אך לפני שנצלול אליהם אני רוצה להודות לנשיא היוצא אריה אברמוביץ על ארבע שנים של עשיה והרתמות למען סוכני הביטוח.

"נאחל לו הצלחה ובעיקר המשך עשיה למען הלשכה, הידע העצום ישמש גם אותי בכניסתי לתפקיד הנשיא.

"תודה על האמון ובטוח כי נעשה ונצליח, מתוך חדווה וגאווה למען עתידנו כסוכני ביטוח".

רוזנפלד

ההפרש עמד על 103 קולות

סו"ב רוזנפלד גבר על המתחרה מולו סו"ב אורי צפריר, שכיהן בקדנציה האחרונה כמ"מ נשיא הלשכה, ב־103 קולות. בתום ספירת הקולות הכשרים נמצא כי 1,208 הצביעו לרוזנפלד ו־1,105 לצפריר. באחוזים מדובר על 52.2% לרוזנפלד ו־47.8% לצפריר. בסך הכל מימשו
את זכות הבחירה 2,352 סוכנים וסוכנות (52.2% מכלל חברי הלשכה, בדומה לבחירות הקודמות), 39 בחרו ב"פתק לבן".

ליאור רוזנפלד (50), תושב הקריות, חי בזוגיות עם רונית ואב לשניים. הוא בוגר בהצטיינות תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה. רוזנפלד הוא דור שני בענף הביטוח, וסוכן ביטוח משנת 1989.

מכהן כמנכ״ל סוכנות הביטוח רוזנפלד צבי וליאור החוגגת בימים אלה 50 שנה. בשנתיים האחרונות כיהן כיו"ר סניף חיפה בלשכה ושנתיים לפני כן כיו"ר מחוז חיפה והצפון (החילופין לאחר שנתיים היו בעקבות הסכם רוטציה עם סו"ב מיכה אדוני).

ההודעה על זכייתו של רוזנפלד הביאה לפרץ של שמחה וקריאות בשמו מצד מחנה התומכים בו.

התקדמות מטאורית בלשכה

התקדמותו של רוזנפלד עד לתפקיד נשיא הלשכה היא מטאורית; הוא הצטרף ללשכה רק לפני שבע שנים, בעקבות פנייה מצדו של אברמוביץ, כחבר ועד בסניף חיפה. לאחר שלוש שנים נבחר לתפקיד יו"ר מחוז חיפה והצפון. היום, כאמור, הוא נשיא הלשכה.

בנאום הניצחון שלו אמר רוזנפלד: "יגעת ומצאת תאמין. אנחנו לשכה אחת. אני מכבד ומחבק את כל סוכני הלשכה. גם במחנה השני יש אנשים טובים, וכל מי שיוכל לתרום לטובת הלשכה – דלתנו פתוחה. ביחד נבנה הנהגה אחת.

"אני מודה לאריה אברמוביץ על ארבע השנים בהן הוביל את הלשכה. למדתי ממך המון. נשתמש בניסיון שלך.

"אני מודה למי שליוו אותי במסע הבחירות, שאני קורא להם – נבחרת החלומות, שפעלו מתוך רצון, לב אמיתי ואמונה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email