סו"ב לילך מיטרני קוראת לסוכנים הצעירים: "בואו לכנס הפנסיוני"

חוץ מלמידה, התמקצעות וקבלת כלים מעשיים, תוכלו להכיר אנשים חשובים בענף ובשורה התחתונה – להגדיל את הכנסותיכם ⋅ תוכנית הכנס לסוכנים הצעירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכנס הפנסיוני השנה הוא כנס קריטי לכל העוסקים בתחום הפנסיוני; ההרצאות והסדנאות שבכנס הן ייחודיות ועדיין לא נשמעו בענף שלנו. העובדה שנוכל לשמוע למשל הרצאה בת 25 דקות של הממונה על רשות שוק ההון ד"ר משה ברקת, או של ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים בכנסת, היא הזדמנות נדירה לשמוע מה יש להם לומר על סוכני הביטוח".

כך אומרת סו"ב לילך מיטרני, היו"ר החדשה של הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן, שקוראת לסוכנים הצעירים לבוא לכנס הפנסיוני הקרוב באילת.

לילך מיטרני | צילום: שחר טל

לדבריה, בין התכנים החשובים בכנס יהיו סדנאות מקצועיות ומעשיות שיתקיימו במקביל אחר הצהריים: "כל סוכן יכול לבחור לעצמו באיזו סדנה להשתתף; לבוא עם כוס קפה ולפטופ ולצאת מהסדנה עם ידע וכלים יישומיים. אחת הסדנאות מלמדת איך לכתוב גילוי נאות באופן מקצועי; השנייה מלמדת איך לכתוב אמנת שירות למשרד והסדנה השלישית מלמדת איך לנהל פגישה עם לקוח לפי חוזר הצירוף", היא מסבירה.

לדברי יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים, בכנס הפנסיוני השנה אין מושבים רק לצעירים: "זאת משום שהפקנו לקחים מכנסים קודמים, בהם התלוננו סוכנים צעירים שבמקביל למושבים לצעיריםהיו הרצאות חשובות באולם הגדול. עם זאת, כל תכני הכנס שפתוחים לכולם, חשובים גם לסוכנים הצעירים. כך למשל, הרצאה חדשנית בנושא מוצרי השקעה אלטרנטיביים, שיכולה לעניין מאוד את הסוכנים הצעירים שרבים מהם נכנסים גם לתחום הפיננסים".

היא מבקשת להפנות את תשומת לב הסוכנים הצעירים להרצאה מעניינת נוספת עבורם – עריכת הסכם שכר טרחה, איך לערוך הסכם נכון ולהמנע מטעויות משפטיות, אותה יעבירו עו"ד עדי בן אברהם וסו"ב רון קשת. עוד ממליצה מיטרני על הרצאותיהם של הסוכנים שחר שמאי ואלון דור על תמחור הטיפול במעסיקים ועל מודל ההשקעה בפנסיה.

לדבריה, ביום חמישי יהיו הפתעות והרצאות מדהימות כמו על האחריות המקצועית של הסוכן הפנסיוני ודברים נוספים שעדיין אי אפשר לחשוף אותם.

"אני קוראת לסוכנים הצעירים להגיע לכנס הפנסיוני; חוץ מהלמידה וההתמקצעות, תוכלו לפגוש את כל בכירי ענף הביטוח, לייצר קשרים עסקיים חשובים ובשורה התחתונה, להגדיל את ההכנסות שלכם", מסכמת מיטרני.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email