סו"ב מאיר רוטברג – יו"ר ועדת הרווחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מי שמכיר את סו”ב מאיר רוטברג יודע שקשה לעמוד בפני ההתלהבות והעשייה שהוא מקרין. זו אולי גם הסיבה שלוועדת הרווחה שבראשותו הצטרפו 12 חברים (מתוכן 4 סוכנות).

רוטברג (60), נשוי (בשנית) לשרון, ואבא ל־4 בנות – אריאל, אור, קארין ושרון (מנישואיו הקודמים). יש לו סוכנות ביטוח "רוטברג מאיר ושות'", מעל 30 שנה בכפר סבא. הסוכנות עוסקת בכל התחומים אבל מתמחה בביטוחי אקסטרים. הוא עצמו בעל תחביבי אקסטרים כמו מכוניות ספורט – נוהג ומתחרה, צלילה, דאייה, באנג'י. "חי וממצה את החיים", הוא אומר.

סו"ב רוטברג

בישיבה הראשונה של הוועדה שהתקיימה בשבוע שעבר, הועלו לא פחות מ־17 נושאים לדיון על פעילות הוועדה לרווחת הסוכן בקדנציה הנוכחית. רוטברג לא מוכן לשתף בינתיים בתכניות שלו לוועדה, אלא רק במקצת. הוא מצהיר: “עוזי ארגמן (יו”ר ועדת הרווחה הקודם, ויו”ר ליסו”ב סוכנות לביטוח של הלשכה כיום), חברי היקר, בנה יסודות יפים מאוד, ואני הולך לבנות עליהם רב־קומות ולהביא את הערך המוסף של הלשכה לסוכן, למשרד והביתה. התחייבתי לנשיא ליאור רוזנפלד, שבעוד 4 שנים כולם ירצו להיות בוועדת הרווחה”.

רוטברג בוחן את תפקידו כיו”ר הוועדה לפי הצרכים שהוא אישית נתקל בהם וכך הוא אומר: “אני חושב שהתפקיד שלי כיו”ר ועדת הרווחה זה להסתכל על השולחן שלי; אני מחזיק 5 מערכות מחשוב שונות שאני משלם עליהן כל חודש. החלטתי שכולנו נשלם פחות. אנחנו כמעט 5,000 משרדי סוכנים בלשכה, וזה כוח הקנייה שלי כיו”ר הוועדה. לכן אני רוצה שאת העט, המהדק, המחשבים, התוכנות הכי טובות וכל מה שהסוכן צריך- את ההלוואה בבנק, את הליסינג לאוטו – שאת הכל הוא יקבל במחיר הרבה יותר טוב. לכן נהפוך כל אבן כדי להוריד את העלויות לסוכן”.

הצהרת הפתיחה של רוטברג בישיבת הוועדה הייתה: “לספקים אני אומר שאני מייצג כוח קנייה של 5,000 סוכני ביטוח, ואם הם רוצים לעבוד עם הלשכה, הם צריכים לראות מולם 5,000 לקוחות ואת המחיר בהתאם. אפעל לטובת סוכן הביטוח הקטן הבודד, זה שכל העולם טוחן אותו; אם הסוכנויות הגדולות וחברות הענק מקבלות חצי מחיר ממנו – אני רוצה אפילו פחות מחצי עבורו”.

בין הנושאים שהוועדה תעסוק בהם, ושרוטברג מוכן לחשוף אותם – הוזלת צרכי המשרד, הנחות בליסינג, בחופשות וגם השתלמויות מקצועיות בחו”ל. “אני מכוון לסוכנים הצעירים, אלה שלא יכולים לרשום לעצמם צ’ק של 3,000 דולר. אני רוצה שהסוכנים הצעירים, שהם העתיד של הלשכה, יידעו שיש מי שדואג להם. ההצלחה שלנו תהיה ההצלחה של הלשכה”, הוא מסכם. לדבריו, חברי הוועדה חולקו לצוותי עבודה ונקבעו לוחות זמנים לטובת קידום הנושאים שסוכמו.

ליצירת קשר עם סו"ב רוטברג: 054-4697070 | [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email