סו"ב מוחמד חטיב – יו"ר סניף טבריה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שינוי מרענן חל בסניף טבריה עם היבחרו של סו"ב מוחמד חטיב, מכפר כנא, לראשות הסניף. כערבי נוצרי הוא מבקש קודם כל לשלוח ברכות לחוגגים את חג המולד: "אני מאחל חג שמח, הרבה בריאות ואושר לכולם. כפר כנא הוא כפר קדוש לנוצרים. הנס הראשון שארע לנביא ישו היה בכפר שלנו כאשר הפך מים ליין בחתונה שנכח בה.

אני רוצה גם לנצל את ההזדמנות ולברך את נשיא הלשכה הנבחר ליאור רוזנפלד. כמו כן, אני מודה לנשיא הלשכה היוצא אריה אברמוביץ והצוות שלווה אתו בארבע השנים האחרונות, ומאחל להם הצלחה בהמשך דרכם".

סו"ב חטיב

חטיב (47), נשוי + 4 ונכד אחד. הוא למד הנהלת חשבונות ועסק בתחום כשבע שנים. תוך כדי עבודתו במשרד רואה חשבון, הוא למד ביטוח במכללה לפיננסים וביטוח בחיפה, הוציא רישיון סוכן, ומ־1995 החל לעסוק במשולב בביטוח והנהלת חשבונות.

הוא גאה לספר על משפחתו: "אני בן למשפחה מרובת ילדים, אנו משפחה מלוכדת ומשכילה שחרטה על דגלה שכל ילדינו ילמדו ויהיו בעלי תארים; כל ההצלחה המשפחתית הינה בזכות ההורים היקרים שלנו", מספר חטיב.

לדעתו, סוכני הביטוח חייבים לשלב ידיים ולהוביל מהלך מול חברות הביטוח ומול הפיקוח כדי לשנות את שיטת תגמול הסוכן. "אנו סוכני הביטוח עוסקים בתחום מעניין ומאתגר, תחום שמתפתח תמיד וכל הזמן יש בו הרבה שינויים, עדכונים וחקיקות חדשות שמציבים אותנו בפני אתגרים חדשים ותחרות קשה. כל זה מביא לכך שאנו צריכים להשקיע מאמצים רבים כדי לשמור על הפרנסה. אנו נמצאים בתקופה לא קלה שבה כל הגורמים מנסים לנגוס בעמלות שמקבלים", הוא מסביר.

על עתיד המקצוע הוא אומר, שהסוכנים חייבים להשקיע בעצמם ובמשרדים שלנו "הן מבחינה טכנולוגית והן בצוותים. אנו חייבים להיות יותר מקצועיים ולעבור השתלמויות כדי לשפר את רמת השרות שנותנים ללקוחות שלנו ובכדי לעמוד בתחרות הקשה בענף", הוא מדגיש.

חטיב לא שוכח שהוא גם נציג המגזר הערבי ואומר: "כולי תקווה שאייצג את המגזר הערבי בצורה מקצועית ואצליח ביחד עם הלשכה להוביל מהלך בכדי לפתור את הבעיות של סוכני הביטוח במגזר הערבי, ובמיוחד בבעיית ביטוח החובה. אני מלא מרץ ואנרגיה ואעשה כל מאמץ ואשלב ידיים עם כולם למען עתיד טוב לכולנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email