סו"ב מיכה אדוני הודיע כי יתמודד בבחירות ב-9 ביוני

יו"ר מחוז חיפה והצפון בלשכת סוכני הביטוח: "אני מגיע עם רקורד מוכח"; גם סו"ב מוטי בקר הודיע כי יצטרף לרשימת המועמדים בבחירות לנשיאות הזמנית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון, הודיע כי יתמודד בבחירות לנשיאות הזמנית שיתקיימו ב-9 ביוני 2021. מדובר בתפקיד בו יכהן הנבחר עד לבחירות הכלליות לנשיאות ומוסדות הלשכה שיתקיימו ב-24 בנובמבר 2021.

באיגרת לסוכנים כתב אדוני: "בחודש יוני יערכו בחירות לנשיא הלשכה. התפקיד מאתגר, תובעני, מצריך ידע רב, ניסיון מוכח, מקצועיות וניהול ברמה גבוהה, יחסי אנוש מעולים וקשרים טובים עם תעשיית הביטוח.

מיכה אדוני | צילום: באדיבות הלשכה

"המשתנים רבים, מהירים ומגוונים בענף הביטוח; פרנסת סוכני הביטוח נפגעה בשנים האחרונות -והכוונה היא להמשיך ולפגוע בה. הסיבות לכך רבות ומגוונות. רגולציה מכבידה, מוקדים וישירים של חברות הביטוח, כניסת בנקים וחברות האשראי לענף ועוד. אצל חברות הביטוח הפוך על הפוך – רווחי עתק שרובם בזכות סוכני הביטוח.

"סוכן הביטוח הוא בר הסמכא והוא צורך מתבקש ומחויב המציאות. יש כאלה שחושבים אחרת – והם טועים. עלינו מוטלת המשימה לשמור מכל משמר על מעמד הסוכן ופרנסתו.

"אני מגיע עם רקורד מוכח. ראשית אני סוכן ביטוח וגאה על כך, חבר מועצה, הייתי יו"ר סניף טבריה גליל עמקים, כיום יו"ר מחוז חיפה והצפון, חבר הוועד המנהל, דירקטור בליסו"ב, בוגר האקדמיה לתכנון ופרישה, מרצה בביטוח, כותב על הענף בעיתונים ונחשב לבר סמכא בתחום. אני נוהג בדרכי נועם, בשכל ישר- אולם בנחישות. אני מאמין בניהול משותף, מאחד, בשילוב כל המגזרים בהנהגת הלשכה – נשים, צעירים – בהתאם לחלקם היחסי, כולל המגזר הערבי המשווע לעזרה.

"אני מעמיד את עצמי לבחירתכם. אעשה ככל יכולתי לא לאכזב", סיים אדוני את פנייתו לסוכנים.

ארבעה מועמדים

גם סו"ב מוטי בקר, שאינו נושא תפקיד בלשכה כיום, הודיע כי יתמודד ביוני על נשיאות הלשכה.

בקר פרסם בפייסבוק: "מתכבד להכריז על מועמדותי לנשיאות לשכת סוכני הביטוח בישראל. אני עוסק 24/7 בביטוח מזה כ-20 שנה שהם כמעט מחצית מחיי. אני גר בקרית ביאליק ומשתייך למחוז חיפה והצפון של הלשכה ואתמודד ביוני 2021 בבחירות לנשיאות לשכת סוכני הביטוח בישראל, בידיעה כי הנני מוביל כצעיר בגילי יחסית לשאר המתמודדים, ויכול להנהיג דרך, מסלול הכשרה והדרכה לצעירים, טכנולוגיה מקיפה לסוכן הביטוח.

"אני בטוח שאקבל תמיכה חסרת תקדים מסוכני ביטוח צעירים אשר יובילו את ענף הביטוח בעשור הקרוב לשינוי במעמד הסוכן, באופן תיפקודו ובקידום ושידרוג האמצעים הדיגיטליים והטכנולוגים להם הוא חשוף.

"אני קורא לאיחוד השורות ושילוב כל הכוחות בלשכה לעבר המטרה. הנני בטוח ונחוש לקבל על עצמי תפקיד חשוב ובעל ערך זה תוך שילוב ניסיון רב ואחריות מלאה, וזאת בכדי להצעיד את כולנו לעבר עתיד טוב יותר ולשפר את מעמד סוכן הביטוח בישראל".

עד כה הודיעו על כוונתם ארבעה מתמודדים לבחירות לנשיאות הזמנית: הסוכנים ישראל אליוביץ, עוזי ארגמן, מיכה אדוני ומוטי בקר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email