סו"ב נוגה עקל הודיעה על התמודדותה בבחירות לתפקיד נשיאת הלשכה

אודי אביטל במקום עקל בתפקיד יו"ר מחוז ת"א והמרכז. וגם - לקראת רגיעה בלשכה?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הודע תו של נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, בשבוע שעבר על הקדמת מועד הבחירות היוותה בעצם את פתיחת המרוץ לנשיאות הלשכה. מספר מועמדים כבר הודיעו על התמודדותם לתפקיד, וכעת אנו מדווחים כאן לראשונה כי גם סו"ב נוגה עקל, שכיהנה בתפקידים בכירים בלשכה, ועד לאחרונה כיו"ר מחוז ת"א והמרכז, הודיעה כי תתמודד על נשיאות הלשכה בבחירות הקרובות.

בפנייה לסוכני הלשכה כותבת סו"ב עקל: "לאור ההידרדרות במוסדות הלשכה בתקופה האחרונה ובעיקר מכיוון שלשכת סוכני הביטוח יקרה לליבי, החלטתי כי לאחר כ־10 שנות פעילות בתפקידים בכירים בלשכה, זהו הזמן הנכון להתמודד על נשיאות הלשכה בבחירות הקרובות, בכל מועד שאלה יתקיימו – בין אם הן יוקדמו ובין אם יתקיימו במועדן המקורי – נובמבר 2021. כולי תקווה שצעד זה יביא איתו את איחוד כל המחנות לכדי כוח גדול ומאוחד, שלנגד עיניו יעמדו אך ורק טובת סוכן/ת הביטוח, עתידו ופרנסתו".

עקל | צילום: באדיבות הלשכה, גיא קרן

נוגה עקל היא השנייה שמודיעה רשמית כי היא מתמודדת לנשיאות הלשכה; המתמודד שהודיע ראשון על כך הוא סו"ב שלמה אייזיק, מנכ"ל סוכנות "יונט".
מועד הבחירות, שיוקדם מנובמבר 2021 , ייקבע באסיפה הכללית של הלשכה שתכונס ב־ 25 במרץ 2021 .

עקל הודיעה לפני כשבועיים על התפטרותה מתפקיד יו"ר מחוז ת"א והמרכז. במקומה נכנס לתפקיד סו"ב אודי אביטל, שהתפטר עקב כך מראשות ועדת הפיננסים בלשכה. אביטל היה הנבחר השני אחרי עקל בבחירות האחרונות, ולכן הוא מונה לתפקיד באופן אוטומטי. אביטל מונה במקביל גם כחבר הוועד המנהל של הלשכה.

על תכניותיו לגבי תפקידו כיו"ר מחוז ת"א והמרכז, אמר אביטל: "בשלב ראשון אפגש עם נוגה עקל לבחון מה היו תכניות העבודה שלה. כמי שבא מתפיסה אסטרטגית של סוכן ביטוח כיועץ הפיננסי של המשפחה, אשים דגש על הרחבת הפעילות של סוכני המחוז בתחום הפיננסים. רק היום נכנסתי לתפקיד. אני מבטיח בשבוע הבא להוציא תכנית עבודה מסודרת".

סו"ב אביטל בכנס פיננסים 2020 | צילום: באדיבות הלשכה

על איחוד השורות בלשכה אמר: "מערכת היחסים ביני לבין ליאור רוזנפלד הייתה טובה כל השנים; למרות הוויכוחים בינינו, תמיד ידענו להגיע להסכמות. בכוונתי להביא גישה זו גם לוועד המנהל, שבו אני מכהן כיום. אעמוד על כך שהחלטות יתקבלו בהסכמות, ואינני מתכוון להיות חותמת גומי של כל צד שהוא" .
אביטל סיפר כי ביוזמתו מתנהלים מגעים בין רוזנפלד לקבוצת המתנגדים לו בוועד המנהל, כדי להביא לרגיעה בלשכה, לאחר חודשים של מאבקים קשים בין הצדדים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email