סו"ב עאדל מחאג'נה נבחר ליו"ר ועדת ההיגוי של סוכני החברה הערבית

ועדת ההיגוי מייצגת כ-800 סוכנים מהחברה הערבית, והיא מקיימת שיתוף פעולה מלא עם לשכת סוכני הביטוח. לסגן יו"ר הוועדה נבחר עלי טריף, מזכיר הוועדה אמג'ד עבאס והגזבר מוניר הלון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב עאדל מחאג'נה יחליף את איסקנדר חדד כיו"ר ועדת ההיגוי של סוכני החברה הערבית. מחג'אנה נבחר פה אחד בישיבת הוועדה שהתקיימה בכפר כנא. מסיים את תפקידו באמצע הקדנציה מסיבות אישיות.

ועדת ההיגוי מייצגת כ-800 סוכנים מהחברה הערבית, והיא מקיימת שיתוף פעולה מלא עם לשכת סוכני הביטוח. לסגן יו"ר הוועדה נבחר עלי טריף, מזכיר הוועדה – אמג'ד עבאס והגזבר – מוניר הלון.

עאדל מחאג'נה. צילום: באדיבות המצולם

מחג'אנה מסר כי היעדים המרכזיים אותם יקדם כיו"ר הוועדה הם מעמד של הסוכן הערבי ופתרון הבעיות השוטפות שלהם כולל בעיית ביטוח החובה – במסגרתה הסוכנים הערבים מופלים לרעה, לעומת יתר הסוכנים.

עוד סיפר מחג'אנה כי ימים אלה מקודמת על ידי ועדת ההיגוי טיוטה של הצעת חוק שתדבר על הענקת הזדמנות שווה לכל אזרח לרכוש ביטוח בכל מקום במדינה ולחייב את חברות הביטוח לעבוד בביטוח חובה עם כלל הסוכנים.

לדבריו, במסגרת קידום החוק, מתקיימים מגעים עם מקבלי ההחלטות מכל הקשת הפוליטית, עם ח"כים ושרים מהחברה הערבית והדרוזית, וכן גם עם ח"כים יהודיים, במטרה שאחד מהם או יותר יקדמו את הצעת החוק המדברת על שוויון הזדמנויות לאזרחים במדינה גם בביטוח חובה: "אנחנו מתכוונים לגייס לובי חוצה קווים בסוגיה זו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email