סו"ב עוזי ארגמן: "חברי המשלחת ייצגו באופן אישי את ציבור סוכני הביטוח בישראל"

המשלחת הרשמית הראשונה של הלשכה לביקור מורשת בפולין תצא באוגוסט בהשתתפותם של 50 סוכני ביטוח. ההרשמה צפויה להסתיים בימים הקרובים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-10 לאוגוסט תצא המשלחת הרשמית הראשונה של חברי הלשכה לפולין, בראשותם של נשיא הלשכה, סו"ב אריה אברמוביץ, ומנכ"ל הלשכה, רענן שמחי.

לדברי יו"ר ועדת הרווחה, סו”ב עוזי ארגמן, סוכני הלשכה מגלים עניין רב והרשימה הולכת ומתמלאת בסוכני ביטוח שנרשמו יחד עם בני ובנות זוגם. המשלחת מוגבלת ל־50 אנשים והרישום צפוי להסתיים כבר בימים הקרובים.
בין היתר, חברי המשלחת ישתתפו כאורחי כבוד בעיר ביאליסטוק בטקס ממלכתי מכובד השתתפותם של ראש העיר, שגריר ישראל בפולין ושגרירים ממדינות שכנות, כשנשיא הלשכה יישא דברים. הטקס הוא בהמלצת סו"ב יעקב כגן, חבר ועדת הרווחה, שמארגן סיורים בפולין ובביאליסטוק במיוחד, שם הוא מקורב להנהלת העיר.

המסלול נבנה בידי ד"ר מרים דוד, מדריכה ותיקה שליוותה את משלחת הסוכנים גם בשנה שעברה, ועלות משתתף היא 5,100 שקל לאדם בחדר זוגי.

ארגמן

"במהלך המסע נערוך הכרות עם העולם היהודי שהתקיים במדינה במשך כאלף שנה. נצא בראש מורכן, גב זקוף ודגל ישראל מונף למסע במחנות ההשמדה בפולין. כל אחד ואחת מבין חברי המשלחת ייצג באופן אישי את ציבור סוכני הביטוח בישראל במעמד חשוב זה. זאת זכות שנופלת בחלקו של כל אחד להצטרף למסע חשוב ומעצב זה", אומר ארגמן ומוסיף כי “בביקור על אדמת פולין, במקום בו תעשיית רשע ואימים רצחה מיליונים מעמנו, נזכור שדבר איננו מובן מאילו. לא המדינה שלנו, לא העצמאות שלנו כעם, ולא החירות האישית של כל אחת ואחד מאתנו".

לטענת ארגמן, מדובר במסורת חדשה של הלשכה. “אני מקווה שמעתה והלאה נקיים בכל שנה ביקור עם משלחת רשמית של הלשכה. לכל מי שמהסס אני יכול לומר כי אחרי שחזרנו משם הפכנו לקצת יותר יהודים וקצת יותר ישראלים. זהו סיור חובה לכל יהודי ולכל ישראלי”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email