סו"ב עקל: "חרטנו על דגלנו במחוז תל אביב לשים את המקצועיות לפני הכל"

יום העיון התמקד בחשיבות הכלים המקצועיים והטכנולוגיים בעבודת הסוכן. סו"ב מיכל וינצר: "על כולנו לאמץ שיטות עבודה חדשות לייעול עבודתנו"
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

כ־200 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום עיון שערך מחוז תל אביב והמרכז בראשותה של סו"ב נוגה עקל ביום חמישי שעבר ב"קמילו" בתל אביב. יום העיון התמקד בדיגיטציה ופיננסים ובפסיכולוגיה של המכירות, והנחתה אותו נטלי רותם, שדרנית ערוץ הספורט.

סו"ב מיכל וינצר, יו"ר סניף תל אביב, שהייתה אחראית על תכני יום העיון כחלק מסבב יו״ר הסניפים במחוז, פתחה אותו כשסקרה את נושאי הכנס ואת חשיבות הכלים המקצועיים שיקנה לסוכנים: "על כולנו לאמץ שיטות עבודה חדשות, להשתמש בכלים טכנולוגיים, לייעל ולהתייעל בעבודתנו, כך שבשורה התחתונה נעבוד נכון יותר, פשוט יותר, מהיר יותר ובעיקר ריווחי הרבה יותר", אמרה וינצר.

אורי אומיד, מנכ"ל "שלמה ביטוח", סיפר על הצלחת החברה בזכות סוכניה; גיא פלג, הכתב לענייני משפט של חדשות ערוץ 2, ריתק את המשתתפים כשסקר את הפרשיות שפתחו את מהדורות החדשות בחודשים האחרונים; יאיר רביד, מנכ"ל חברת Reach דיבר על החוויה הדיגיטלית בדור הבא.

עמי מעודד, יזם טכנולוגי וחברתי, סיפר על טכניקות מכירה ועל התשוקה למכירות; עקל, יו"ר המחוז, סקרה את פעילות המחוז ונושאים מרכזיים שבטיפול הנהגת הלשכה; אבי קאופמן, מנכ"ל BDO אקדמיה ופיננסים, דיבר על תפקידה המרכזי של הפסיכולוגיה בהשקעות.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, סקר את הנושאים המרכזיים בהם פועלת הלשכה בימים אלה וענה לשאלות הסוכנים והסוכנות ב'שיחה חופשית'; וסו"ב מאיר רוטברג, יו"ר ועדת הרווחה, סיפר למשתתפים על מבצעים חדשים שיזמה הוועדה בראשותו לטובת חברי הלשכה ועל המסע המתוכנן לפולין.

עקל סיכמה: “חשוב לי ‘הביחד’ של המחוז שמשקף את חזון ‘הביחד’ של לשכת סוכני ביטוח, כחלק מזה התחלנו במחוז בסבב שבו בכל פעם ינהל את הכנס יו”ר אחר במחוז. אני שמחה כי הכנס היה מוצלח ובטוחה שנמשיך בדרך זו”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email