סו"ב פיני חג'ג' מונה לתפקיד יו"ר MDRT ישראל

חג'ג' יכנס לתפקיד ב-1 בספטמבר 2020. היו"ר היוצא, אלברט גבאי: "חג'ג' הוא מאושיות ענף ביטוח החיים בישראל"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הארגון הבינלאומי היוקרתי של בכירי סוכני ביטוח החיים, הפנסיה, הבריאות והפיננסים ה-MDRT, מינה השבוע את סוכן הביטוח עו"ד פנחס (פיני) חג'ג' CLU ,TOP OF THE TABLE, ליו"ר MDRT ישראל הבא. תהליך הבחירה נעשה לאחר המלצה של היו"ר הקיים על שלושה מועמדים ועל המועדף מבניהם, כשבדרך כלל הארגון העולמי מאשר את ההמלצה.

חג'ג' יכנס לתפקיד ב-1 בספטמבר 2020 ויחליף את סו"ב אלברט גבאי CLU, TOP OF THE TABLE , ששימש כיו"ר MDRT ישראל בשנתיים האחרונות.

פיני חג'ג'. צילום: גיא קרן

חג'ג' הוא חבר מועדון MDRT מזה 30 שנה, מתוכן 18 שנה כחברT.O.T  שבו יכולים היום להיות חברים מי שיש להם הכנסות מעמלות על מכירת ביטוחי חיים, או פרמיות חדשות, לפחות פי שישה מהמכסה הרלוונטית המחייבת חבר רגיל של ה־MDRT. בשנים האחרונות הוא משמש גם כחבר הנהלת MDRT ישראל.

הוא הצטרף לענף הביטוח ביום שהשתחרר מהצבא, בשנת 1985, ומתמחה בתחומי ביטוחי חיים ובריאות. בהשכלתו הוא גם עורך דין. בבעלותו סוכנות "חי ביטוחים אופקים סוכנות לביטוח (1995) בע"מ", שלה 4 משרדים – בבאר שבע, אופקים, נתיבות ושדרות. הוא מתגורר במושב גילת שבצפון הנגב, נשוי ואב לחמישה.

לדברי סו"ב גבאי: "חג'ג' הינו סוכן מקצועי, ותיק, מוערך, מאושיות ענף ביטוח החיים בישראל; הוא סוכן ביטוח בכל רמ״ח אבריו, ומאז שהצטרף לענף הוא מעצב בנאמנות את עתידן של אלפי משפחות בישראל".

נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד בירך את סו"ב חג'ג' על המינוי שלו: "פיני הוא איש מקצועי, סוכן הגון וישר, בעל ידע רב ובהחלט מביא כבוד למקצוע סוכן הביטוח.

"אין לי ספק שאנחנו נשתף פעולה. הודעתי לו אישית שהלשכה תסייע ל-MDRT ישראל, כפי שהיא עושה עד היום ואף נעצים את הקשר. אפגש איתו בקרוב כדי לבדוק איך אפשר לסייע ולעודד את הצטרפות הסוכנים למועדון. אני מאחל לו הצלחה ועשייה מרובה וטובה", אמר רוזנפלד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email