סו"ב רם אמית נבחר לרכז בלשכה את פעילות המיזם ההתנדבותי בייעוץ פנסיוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח נרתמת לסייע לאוכלוסיות מוחלשות בייעוץ פנסיוני במסגרת המיזם המשותף של רשות שוק ההון ומשרד הרווחה.

סו"ב רם אמית נבחר לרכז את פעילות הסוכנים המתנדבים בלשכה במסגרת המיזם. אמית מסר: "לפני ימים אחדים יצא קול קורא לסוכני ביטוח ויועצים פנסיונים המבקש מאיתנו להתנדב לתת יעוץ פנסיוני ללא תמורה למשפחות מוחלשות בדרך לפרישה.

רם אמית. צילום: יריב אמית

"לשכת סוכני הביטוח הרימה את הכפפה ופנתה לחברי הלשכה המורשים והעוסקים בתחום הפנסיה וחסכון ארוך טווח לקחת חלק ביוזמה זו.

"רבות מדובר על מעמד הסוכן ובשליחות הציבורית שעושה הסוכן עבור לקוחותיו. אולם, לצערנו הרב, מעשים לחוד והכרה לחוד, והנה כאמור נפלה זכות גדולה לידנו להוכיח את השליחות הציבורית ולהעניק "פרו בונו" – שירות מקצועי למעוטי יכולת שמעט מאוד סוכנים נותנים להם שירותים שוטפים.

ביסוס מעמד הסוכן

"שירות התנדבותי זה מעלה בעיני הציבור את קרנה של לשכת סוכני הביטוח וכמובן את קרנם של סוכני הביטוח ומבסס את המעמד הציבורי של הסוכן. אשר על כן אני פונה לחברי סוכני ויועצי הביטוח לקחת חלק במהלך זה".

נשיא הלשכה בפועל סו"ב יוסי אנגלמן הוסיף: "מטרת הפרויקט לסייע לאותם אוכלוסיות אשר לצערנו מתקשות להגיע ולהיחשף לסוכני הביטוח, בעיקר כאשר הם נמצאים כפסע לפני יציאה לפרישה.

"הוועד המנהל של לשכת סוכני הביטוח רואה חשיבות רבה בתמיכה במהלך ההתנדבותי על מנת להעלות על נס את חשיבות החסכון הפנסיוני, בין יתר המטרות לקידום והעלאת מעמדם המקצועי של סוכני הביטוח".

למיזם אפשר להצטרף בדוא"ל [email protected]. המועד האחרון להצטרפות סוכני הלשכה הוא 30/8/21; שמות הסוכנים בעלי הרישיון הפנסיוני ירוכזו לקראת הפניה מסודרת לרשות שוק ההון.

תמונה ראשית: Shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email