סוגרים שנה במחוז השפלה

כשעלו המועמדים ליו"ר המחוז – סו"ב פלד, סו"ב אבי שבי וסו"ב הוד, הודיע האחרון כי הוא מסיר את מועמדותו לתפקיד ומעניק את תמיכתו לפלד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-100 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום העיון שקיים אתמול מחוז השפלה בגלובוס מקס שבקניון סי מול באשדוד. יום העיון, שנערך בשיתוף פעולה עם חברת שלמה סיקסט והראל חברה לביטוח, היה גדוש בהרצאות מקצועיות, וגם אירח את המתמודדים בבחירות הקרובות הן לנשיאות הלשכה והן לראשות המחוז.

את הכנס פתחה סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה, שסקרה את פעילות המחוז בקדנציה האחרונה. לאחר מכן דיברו גם סו"ב אודי הוד, יו"ר סניף רחובות/נס ציונה ויו"ר המחוז הקודם, וסו"ב אורי ששון, יו"ר סניף ראשון לציון.

כשעלו המועמדים ליו"ר המחוז – סו"ב פלד, סו"ב אבי שבי וסו"ב הוד, הודיע האחרון כי הוא מסיר את מועמדותו לתפקיד ומעניק את תמיכתו לפלד. גם המועמדים לנשיאות הלשכה – סו"ב ליאור רוזנפלד וסו"ב אורי צפריר, הציגו את מצע הבחירות שלהם בפני סוכני השפלה.

המשתתפים בכנס מחוז השפלה

לנאומי המועמדים קדם יום עיון מקצועי, שבו סיגל רביב, סמנכ"ל שיווק "שלמה סיקסט רשת מוסכים ושירותי דרך", דיברה על האפשרויות שעומדות בפני הסוכנים בכתבי השירות לרכב, ועל האפשרות להכנסות נוספות לסוכן.

עו"ד ליטל ענבר, חתמת ראשית ב"הראל חברה לביטוח", הרצתה על ביטוח עסקי ועל סייבר. מרינה לחין, מאמנת לסגירת עסקאות, נתנה לסוכנים טיפים להגדלת רווחיות וסגירת עסקאות. סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, הרצה על "עדכונים על חוזר השרברבים וחוזר כתבי השירות", בדגש על כתב שירות מוצרי חשמל.

סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, קיים שיחה חופשית עם המשתתפים וענה על שאלותיהם. לאחר מכן נפרדה פלד מאברמוביץ בשם סוכני מחוז השפלה והודתה לו על "ארבע שנים נפלאות בהן השקעת בעבודה בלתי נלאית ובנתינה אינסופית, למרות הקשיים המרובים שאפיינו תקופה זו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email