סוגרים שנה

פעילי הלשכה ובכירים מענף הביטוח מסכמים את השנה החולפת – על מה הם שמחים, מה היו מתקנים ומה הם מאחלים לשנה החדשה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים
"השנה החולפת הייתה שנה מיוחדת עבורי שכן סיימתי את תפקידי כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל ונכנסתי לתפקידי הנוכחי: מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח. השנה עברה מהר תוך שינויים רגולטוריים רבים ומאתגרים בכל תחומי הפעילות. אחד היעדים המרכזיים שהצבנו לעצמנו הנו בנושא הדיגיטציה, מיכון תהליכים והתאמת עולם הסוכנים למציאות הדינמית והטכנולוגית החדשה. אנו קוראים לזה – דיגיטציה עם מגע אנושי. אנו נפעל בנושא זה בשנת תשע"ט הקרובה במלוא השעטה והמרץ – שנה טובה".

סו”ב דני קסלמן, יו”ר מחוז השרון
“אני לא מצטער על פעילותי בשנה האחרונה. לא חשבתי על כל נקודה מצערת ואני מאמין שפעלתי בהתאם לדרך הנכונה שלי כיו״ר מחוז שנבחר הפעם על ידי מאות מסוכני המחוז. מה שכן מצער אותי ושהייתי שמח שיתוקן הוא פרויקט הסניורים שיצא לדרך בהצלחה אדירה בשנה הקודמת ולא נמשך בשנה הזו. ובמבט קדימה – אדאג לסוכני המחוז לפעילויות מקצועיות להעשרת ימי העיון ואפעל להמשך הקשר האישי שלי עם כל סוכן הפונה אלי בכל בקשה".

בן אסייג | צילום: מנורה

סו”ב רבקה גרבר, חברת המועצה הארצית
“מה שארצה לתקן זה יחסי חברות בתוך הלשכה. אין קיום הפסוק – 'ואהבת לרעך כמוך'. חסר כבוד הדדי איש לזולתו. כולנו מייצגים סוכנים. אם נכבד האחד את השני, כולם ירוויחו לשכה איתנה הדואגת לסוכנים. שתהיה שנה טובה ופרגון הדדי".

סו”ב מיכל שילה, חברת הוועדה הפנסיונית
"שנה שעברה הייתה מאוד מאתגרת מכל הבחינות. מבחינה מקצועית נאלצנו להתאים את עצמנו לגזרות רגולטוריות חדשות לבקרים, משימה לא קלה ופשוטה. מבחינת הלשכה הצלחנו להביא הנהגה חדשה, צעירה ונמרצת, שהביאה סגנון וקצב עבודה שונים.

"אני כדרכי ב־30 שנה האחרונות הצטרפתי לעשייה בוועדה הפנסיונית בראשות סו"ב מיכאל נוימן. עבודה סיזיפית לאור הרגולציה. הרמנו כנס ראשון להנהגה החדשה שהיה סיפור הצלחה. הדבר אשר העיב על ההצלחה בבחירות, היה קבוצות של חברי לשכה אשר לא השכילו לקבל את ההנהגה החדשה ונעשו ניסיונות לחבל בעבודה. עבודה אשר למען כולנו.

"מאחלת לשנה החדשה להחזיר את מערכות היחסים שהיו בין חברי וחברות הלשכה לכבוד ולהערכה שהיו לכולנו בעבר גם אם היו חילוקי דעות בהחלטות ובעשייה. עשייה מביאה תמיד גם להצלחות וגם לכישלונות. אך עשייה היא תמיד מבורכת. שנצליח להמשיך להרים ולמצב את מעמד הסוכן למקומו הראוי כמו כל מקצוע חופשי המכבד את העושה. שנה טובה ומבורכת לכולנו".

סו"ב אלי ארליך, חבר המועצה הארצית
"אני מצטער על כך שלמרות שעברה כמעט שנה מאז הבחירות לנשיאות ומוסדות הלשכה, עדיין יש מי שרואים לנגד עיניהם את הווכחנות והפלגנות כיעד מרכזי וכתוצאה מכך במקום לאחד כוחות כלפי חוץ, עסוקים אותם גורמים באינטרסים צרים ואישיים.

"אני מקווה שבשנה הבאה עלינו לטובה ובשנים הבאות יעמוד מולנו מפקח/ת על הביטוח שמעט ירפה מרגולציה עודפת ויעסוק בסיוע לענף כולו לעכל מאות הנחיות מהעבר ולשרת את הציבור נאמנה – כי אין ביטוח ללא סוכן ביטוח".

סו"ב משה בן פורת, יו"ר סניף השרון
"מצטער השנה על כך שטרם הוצאתי לפועל את תוכניתי לארגון סוכני וסוכנות סניף השרון למטרת תמיכה בקהילה.

"כמו כן מצטער שמיעטתי לבלות עם בני משפחתי בשנה החולפת. מקווה שבע"ה השנה אוכל למצוא את הזמן לשתי מטרות נשגבות אלו.

"מאחל שנה טובה וחתימה טובה לכל בית ישראל ולחברי וחברותי, הסוכנים והסוכנות בפרט".

סו"ב אודי כץ, נשיא הלשכה לשעבר
"על מה אני מצטער בשנה שחלפה? על שורה של החלטות רגולטוריות אשר לצערי הקשו מאוד על עבודת הסוכן אולם בעיקר סרבלו את השירות ללקוח, ומכאן שלא היטיבו עמו. בהקשר זה היו לקוחות שתהו מדוע אנו 'חוקרים' אותם, דבר שהביא אותנו להתנצל ולהסביר שאלו החובות הנדרשות מאיתנו על פי כללי הרגולציה החדשים.

"מה ארצה לתקן בשנה החדשה? ברור לי שהכלים הדיגיטליים אינם מהווים איום על הסוכן, כי אם מנוף להרחבת פעילותו. לכן, אני רואה בהרחבת השירות הדיגיטלי חלק בלתי נפרד מתמהיל השירות של הסוכן. אם זהו 'תיקון' אזי גם בשנה הבאה מחובתו של סוכן חפץ הצלחה להיפתח ולהשתלב בזירה הדיגיטלית".

סו"ב ישראל, אליוביץ יו"ר בית הדין
"אני מצטער שלא הצלחתי לגשר בין הניצים בלשכה ולשכנעם שהלשכה היא מעל כל אגו אישי שלנו. השנה מקווה לאחד את הצדדים השונים לטובת פרנסתינו ותדמיתנו. גמר חתימה טובה לכולם".

סו"ב איילת דן, יו"ר סניף פ"ת
"אני מצטערת שבשנה החלפת נאלצתי לקבל החלטות לא פשוטות, ומיעטתי לפעול להעצמת סוכני סניף פ"ת. בהזדמנות זו אאחל גמר חתימה טובה לכל סוכנות וסוכני הלשכה ובני משפחותיהם ואאחל לכולנו כי השנה הבאה תתאפיין בהמשך חיזוק מעמד סוכני הביטוח".

ומה על ליבם של צעירי הלשכה?

סו"ב יוסי לביא
"אני מתחרט השנה על כך שלא הצלחתי להגיע לשיחה ישירה ובדיקה מעמיקה של התיק הביטוחי של כלל מבוטחיי.

"ישנם אנשים רבים שאינם נמצאים בכיסוי ביטוחי בביטוח בריאות פרטי ואני כסוכן ביטוח מרגיש שאני בשליחות חשובה מאין כמותה על מנת לדאוג לאותם אנשים שלא יישארו חשופים ויקבלו מענה ראוי ביום הדין".

סו"ב לינוי הרוש
"מתחרטת על שלא הספקתי להתעסק בהיבט האלמנטרי השנה, מבחינתי אני רוצה לעטוף את הלקוח בכל ההיבטים, מבלי שיצטרך לפנות לגורמים נוספים. השנה בע"ה אעסוק גם בכך ואוכל לעזור בכל תחומי הביטוח".

סו"ב אופיר עקיבא
"הדבר שאשפר בשנה הבאה הוא להגיע לפגישות שירות עם כל אחד ואחת מהלקוחות שלי וזאת כדי לוודא שהלקוחות שלי מוגנים בצורה הטובה ביותר והם יכולים לישון בשקט".

סו"ב אוהד קומפלר
"אני מתחרט שהשנה לא פגשתי מספיק לקוחות. השנה אני מבטיח לעצמי לעבוד קשה, לקבוע יותר פגישות ולהעניק כיסוי רחב יותר ללקוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email