סוכן אלמנטרי וגם צעיר? בדיוק אותך רוצים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכן ביטוח אלמנטריסט ב-2014 – דינוזאור, פרה היסטורי, מקצוע לא רלוונטי, מקצוע נכחד – שמעתי, קראתי ונתקלתי בחיי בכל אלו ובעוד שמות גנאי למקצוע סוכן ביטוח ב-2014. מהיום שבו אני זוכר עצמי, הכל סביבי היה ביטוח. כסוכן למעלה מ-16 שנה וכבן של סוכן שהוא אלמנטריסט בבסיסו, אני רואה בענף הביטוח בכלל ובביטוח האלמנטרי בפרט חשיבות עליונה דווקא היום, דווקא לדור הצעיר.

כשאני יושב בלא מעט כנסים של חברות הביטוח או של הלשכה, אני רואה סביבי לא מעט סוכני ביטוח – הבעיה היא שאני לא רואה את דור העתיד, צעירי הענף. דווקא היום, כשחושבים כי לסוכן הביטוח האלמנטרי אין יותר זכות קיום, וכי אין עתיד, ועוד כל מיני סיסמאות ששמעתי, אני אומר: יש עתיד. זהו מקצוע מרתק, מעניין, דינמי, שיש בהחלט שכר ראוי בצדו.

דווקא היום, כשאין הרבה סוכנים צעירים בענף, אני רואה בכך הזדמנות פז להצטרף. זהו אחד הענפים היחידים שבו ניתן להרוויח ללא גבול, תלוי אך ורק ביכולות הסוכן. זהו ענף שבו אין יום שדומה לקודמו: מעניין, מרתק, פגישות עם אין סוף אנשים, מקצועות, תחביבים שונים ומשונים ולכולם אנו צריכים למצוא פתרון ביטוחי. אני לא מכיר מקצוע כל כך מגוון, עם חשיפה וממשקים לאין סוף תחומים, כמו שיש בענף המרתק שיש לנו, סוכני הביטוח.

הוועדה לסוכנים צעירים בראשות דביר רפ הקימה מיזם בשם מנטור לכל סוכן, המציע לחבר בין הסוכנים הצעירים, בין אם הם דור המשך ובין אם לאו, לבין סוכנים ותיקים עם ידע אין סופי וניסיון שלא יסולא בפז. לסוכן הוותיק תהיה המשכיות ולסוכן הצעיר תהיה אפשרות להיכנס לענף כצעיר ונמרץ ויחד עם זאת עם גב מקצועי גדול.

אני קורא לכל צעירי הענף, בין אם אתם חברים בלשכה ובין אם לאו, לפנות אלינו, לחברי וועדת הצעירים, לחבור לסוכנים הוותיקים, ולקבל מהם כלים מעשיים לחיים המקצועיים שלכם כסוכני ביטוח.

אני לא רואה בכניסת צעירים לענף היום את המתחרים של מחר. נהפוך הוא – כניסת צעירים חדשים לענף, תצעיר אותו ותגרום לחברות הביטוח להמשיך ולראות בנו גם בעתיד הרחוק כצינור השיווק היחיד ללקוחות. כמו כן, היא תיתן לנו, כסוכנים, כוח גדול לעמוד באתגרים הגדולים העומדים בפנינו בעתיד.

אני גאה בעבודתי ורואה בה שליחות. האני מאמין שלי הוא כי הענף האלמנטרי מהווה תחילתו של עידן חדש. הסוכן האלמנטרי יהיה צריך להיות מקצועי יותר, שירותי יותר ויעיל בהוצאותיו, חדשני ברעיונותיו, קשור וקשוב לצורכי לקוחותיו, ואסור לנו לרגע לשכוח את הסיבה שבה בחרו בנו לקוחותינו: כדי שנהיה עבורם ברגעים החשובים, הקשים, השמחים, שלא נשכח להיות שם עבורם תמיד.

אנו נהיה שותפים עסקיים של חברות הביטוח, תוך שהם היצרנים בלבד. אנו, סוכני הביטוח, מהווים את צינור השיווק היחיד והמקצועי. בהצלחה לסוכנים הוותיקים שנתרמו להצלחת המיזם. אנו זקוקים לכם, בזכותכם נגדל כאן דור של סוכנים חדשים ומקצועיים. לסוכנים הצעירים: בואו ונעשה עתיד בענף הכל כך חשוב, ענף הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email