סוכן ביטוח: אוויס מעכבים תשלום תביעה בגין תאונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-17 באוקטובר אירעה תאונת דרכים בין לקוח של סוכן הביטוח עאדל שיבלי לבין מכונית של חברת אוויס, תוך שהאחריות על התאונה היתה מוטלת על המכונית של אוויס. מאז, חלפה יותר מחצי שנה ושיבלי עדיין לא קיבל את כספי התביעה.

לדברי שיבלי, ב-21 בנובמבר נשלחה דרישה עם המסמכים הרלוונטיים לאוויס. "שבועיים לאחר מכן התקשרתי לאוויס כדי לוודא טיפול תביעה ונמסר לי שהיא אכן מטופלת. כך, מדי שבוע-שבועיים התקשרתי לחברה ודרשתי תשלום ובכל פעם נאמר לי שהתביעה עדיין בהליכי טיפול".

ב-25 בפברואר שלחה החברה לשיבלי כתב סילוק. הטופס הוחתם באותו היום והוחזר לאוויס. שיבלי המשיך להתקשר לחברה לבדוק היכן עומדת התביעה ובכל פעם קיבל את אותה התשובה: בטיפול. ב-10 במרץ קיבל שיבלי את התשובה המיוחלת: הטיפול בתביעה הסתיים וכי התשלום יגיע בקרוב. "כששאלתי מתי תשולם התביעה, נאמר לי כי רק בתחילת כל חודש מוציאים צ'קים. זאת אומרת שהצ'ק עבור הלקוח שלי יישלח בתחילת אפריל".

שיבלי המתין לתחילת אפריל וב-2 בחודש התקשר לברר אם התשלום נשלח כמובטח. "נאמר לי שהצ'ק לא נשלח וכי עלי להמתין עד לתחילת מאי. אמרתי לנציגת השירות שנאמר לי שהצ'ק יוצא בתחילת אפריל. היא השיבה בציניות: ,נכון, יצאו צ'קים בתחילת אפריל – אבל לא עבורך'. שאלתי אותה אם עלי להמתין עד תחילת מאי. היא השיבה כי אני יכול רק לקוות".

לדבריו, עיכוב התשלום על ידי אוויס פוגע קשות בלקוח וגם בו. "הלקוח הגיע כבר אי אילו פעמים למשרדי והחל לצעוק עלי בטענה שאני לא מטפל בתביעתו כראוי. הוא גם החל להפיץ שמועות הפוגעות במוניטין שלי".

מאוויס נמסר בתגובה: "הנושא בטיפול מול הלקוח. לצערנו, תקופת החג הממושכת עיכבה מעט את משלוח הצ'ק. הצ'ק יישלח ללקוח בשבוע הבא".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email