"סוכן הביטוח הוא איש הסוד והשקיפות המלאה של הלקוח"

השבוע בסוכן צעיר: סו"ב מעין משיח, סוכנת עצמאית בסוכנות ”איכויות״ ביישוב אזור
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 28

מצב משפחתי – רווקה

ותק במקצוע – 3 שנים. תחומי התמחות: ביטוח פנסיוני, חיים ובריאות. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים


מה עשית לפני שהפכת לסוכנת ביטוח?

"מיד עם שחרורי מצה"ל הצטרפתי לחברת ביטוח הראל בתפקיד רפרנטית סוכנים בביטוח חיים".

למה בחרת לעסוק בתחום?

"במסגרת עבודתי בהראל, הכרתי לעומק את עולם הביטוח והוא מאוד מצא חן בעיניי. כחלק מתהליך הצמיחה בתוך חברה גדולה, נפגשתי עם מנהלים ואנשי מקצוע שעזרו ועודדו אותי ללמוד את התחום באופן מקצועי. במקביל, גיליתי שקיים חוסר ידע בקרב רבים לגבי תחום הביטוח. אנשים לא אוהבים לדבר על ביטוח מאחר וזה תחום שהם אינם שולטים בו ונוהגים להאמין ש'להם זה לא יקרה'. הם מבטחים מה שנראה להם חשוב, אבל לא מבטחים את מה שחשוב באמת. הם לא דואגים לעצמם ולמשפחתם לזמן שבו צריך את הביטוח, כי הם מפחדים לדמיין את הרגע. היה לי חשוב ועדיין חשוב לי ליידע אותם בחשיבות הנושא".

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אני רואה את עצמי כסוכנת ביטוח ותיקה, עם ניסיון עשיר שנרכש במשך השנים. אנהל סוכנות ביטוח בה אדריך ואסייע לסוכנים בתחילת דרכם".


סו"ב מעין משיח

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"רבים ממהרים להספיד את סוכני הביטוח, אבל זה רחוק מאוד מלהתקיים. סוכן הביטוח הוא איש הסוד והשקיפות המלאה של הלקוח, בדיוק כמו רואה חשבון או עורך דין. מחשבים ואלגוריתם אוטומטי לא יכולים להחליף את סוכן הביטוח. אנשים רוצים אדם מולם בעת צרה, ולכן הם מחפשים בדמות הסוכן, מעבר לאיש מקצוע, גם מישהו שיוכלו לחלוק איתו דאגות ולהתייעץ עמו".

איזה טיפים את יכולה לתת לסוכנים צעירים כמוך?

"לבחור מנטור מתחום הביטוח עם ערך מוסף שילווה אותם בתחילת דרכם המקצועית זה לא קל, אך בהחלט משתלם. בנוסף, חשוב ליצור שיתופי פעולה עם אנשים מקצועיים שיכולים לקדם אתכם למטרה. ומעל הכל – יושר, הגינות ושקיפות מול הלקוח. חשוב לשים את עצמכם בדמותו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email