"סוכן הביטוח יהפוך למקצוע שונה מזה של היום"

השבוע בסוכן צעיר: יניב חכים, מנהל סוכנות "שרה חכים סוכנות לביטוח" בקרית ביאליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 36
מצב משפחתי – נשוי + 2
ותק במקצוע – 12 שנה. בעל רישיון אלמנטרי, פנסיוני וחיים, וביטוח ימי

מה הביא אותך לבחור במקצוע סוכן ביטוח?
"בשנת 2005, לאחר טיול של שנה אחרי הצבא, התחלתי לעזור לאמי בעסק המשפחתי, "שרה חכים סוכנות לביטוח", במחשבה על משרה זמנית,
אך תוך זמן קצר נשאבתי לתחום וכבר התחלתי לעסוק בעוד ועוד תחומים מתוך כוונה ללמוד את כל הפעילות השוטפת. לכן גם התחלתי ללמוד את לימודי הענף האלמנטרי והוצאתי רישיון כבר באותה שנה. התברכתי בכך שיצא לי ללמוד מאמי את כל הניסיון שצברה במשך 30 שנה של פעילות בענף. עם השנים המשכתי את לימודי והוצאתי רישיונות גם בשאר הענפים – פנסיוני וביטוח ימי. לפני שש שנים אמי נפטרה, ומאז אני ממשיך את דרכה לבדי באותה צורה ובאותה דרך של טיפול מסור ללקוחות שלמדתי ממנה".

מה אתה אוהב בתחום?
"אני נמשך יותר לתחום העסקים והביטוח הימי כי הם תחומים מאוד יצירתיים. מדובר בתחומים רחבים, כשכל ביטוח נוגע בנושא נוסף, ולכן זה
דורש המון למידה של העסק ומציאת פתרונות יצירתיים. ההצלחה למצוא את הפתרון נותנת לי סיפוק רב".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"אני מאמין שבעוד עשר שנים עדיין אהיה בענף, אך הענף לדעתי ייראה אחרת, ואני מאמין שאהיה בולט בו כמקצוען ונותן שירות מעטפת ללקוחות שלי בכל התחומים".

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"סוכן הביטוח יהפוך למקצוע שונה מזה של היום. הסוכן יהיה יותר "מנהל תיק ביטוח ללקוח" כמי שמרכז ללקוח את כל הביטוחים במקום אחד ומטפל בהם. כדי להצליח בכך אנחנו חייבים להבליט את היתרון שלנו הסוכנים מול כל המבטחים הישירים המתחרים. היתרון הגדול שלנו הוא הידע הרב שלנו, הניסיון והכי חשוב – השירות האישי".

 


סו"ב חכים. "הזמן הוא המשאב הכי יקר"

מה היית ממליץ לסוכנים צעירים שמתחילים את דרכם בעולם הביטוח?
"הטיפ שיש לי לדור הצעיר הוא לתת את השירות הכי טוב שהם יכולים לתת רק ללקוחות שראויים לכך, וזאת משום שהיום המשאב הכי יקר שלנו הוא הזמן. לקוחות שלא מעריכים זאת וגוזלים המון זמן וללא שכר ראוי, פשוט לא שווים את זה. עדיף שהם יהיו הלקוחות של הביטוחים הישירים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email