"סוכן הביטוח פה בכדי להישאר"

סו"ב הילה חמו פלוטקה, בעלים של הילה סוכנות לביטוח: "אני רואה שבלשכה עובדים סוכן צעיר קשה כדי שיהיה לנו טוב יותר ומגיע להם שאפו ענק"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33
מצב משפחתי: נשואה + 2
משרד: בעלים של הילה סוכנות לביטוח
השכלה: בעלת רישיון פנסיוני ואלמנטרי ו־BA בביטוח וניהול סיכונים בהצטיינות

הילה פלוטקה | צילום: יניר סלע

מה את אוהבת במקצוע?
"בחרתי במקצוע הזה כי ראיתי בו שליחות ואתגר מקצועי. אני אוהבת את העשייה ונהנית כל יום מחדש מהאינטראקציה שלי עם הלקוחות וכן את תהליך הלמידה והפיתוח האישי שאני חייבת להתמיד בו כחלק מהאחריות האישית שלי כלפי הלקוחות. סיפוק יותר גדול להיות לצד המבוטח ומשפחתו בשעת השין ולדאוג שיקבלו את מלוא הזכויות שלהם במסגרת הביטוח שרכשו. ברגע שאתה מאמין בעצמך ונותן ערך אמיתי הלקוחות יודעים להעריך את זה ואתה הופך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם".

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"עם עסק שיגיע למקום בו כל הלקוחות שלי רואים בהילה סוכנות לביטוח כמעטפת לכל הצרכים הכלכליים כולל יעוץ משכנתה, ניהול סיכונים, החזרי מס, יעוץ פרישה וניהול השקעות".

טיפים לסוכנים צעירים כמוך?
"הדרך הנכונה ביותר היא עבודה קשה והתמדה. אני מאוד ממליצה לחבור לבית סוכן שייתן את הכלים שיעזרו לסוכן צעיר להגיע ליעדים שלו. אני הצטרפתי לפני כ־3 שנים לרימונים, מבית מיטב דש, בית חזק ואחד מבתי הסוכן הגדולים בארץ".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"סוכן הביטוח פה בכדי להישאר. אין שום תחליף ליחסי אנוש ולאיש אמון שיתמוך יסביר וילווה לאורך הזמן את התא המשפחתי ויהיה שם עבור הלקוחות ויבצע לכל לקוח התאמה אישית בהתאם לצרכיו".

איך את רואה את תרומת הלשכה בסיוע לסוכנים?
"בתור חברת לשכה יחסית חדשה אני עדין לא מכירה את התהליכים מספיק טוב אבל אני רואה שבלשכה עובדים קשה כדי שיהיה לנו טוב יותר ומגיע להם שאפו ענק".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email